Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

Certifikáty


Díky tomu, že dbáme na výrobní procesy, technologie a následnou kontrolu kvality, poskytujeme na všechny naše výrobky mimořádnou nadstandardní 4 letou záruku. Chceme, aby Vaše spokojenost byla ještě mnohem větší a tak sledujeme i odbornost montážních firem, které s našimi výrobky pracují. Bezchybnost montáže dle našich standardů a popsaných manuálů montáže samozřejmě posilují důvěru ke značce Climax a jejím výrobkům. Sledujeme i to jak montážní firmy na místě výrobek zaměří a následně jej zadají do výroby.

 

Jak montážní firma získá tento certifikát?

Tím, že pravidelně absolvuje teoretická i praktická školení ve výrobních prostorách společnosti Climax. Taková to firma absolvovala vzdělávání a ukončila je úspěšně. Držitele certifikátu sledujeme a v případě pochybení bychom jim byli nuceni tuto známku kvality okamžitě odebrat.

 

Kde naleznete certifikáty?

Certifikáty jsou montážními firmami umístěny na viditelných místech ve vzorkovnách, na stojanech s výrobky značky Climax nebo tam kde montážní firma běžně přijímá zakázky.

 

Co pro Vás může certifikát znamenat?

Získáte jistotu v tom, že jste v péči proškoleného partnera značky Climax a tudíž je garantována i 4 letá záruka, protože je výrobek odborně namontován. Piktogramy jsou barevně odlišeny podle typu produktů.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty