Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Kazetové, kloubní nebo boční markýzy dokonale chrání před slunečním svitem


Markýzy jsou skvělým architektonickým doplňkem k domu či obchodu, který výtečně ochrání okna, nad které jsou umístěna před sluncem. Proto bývají často využívány ve středomořských státech, kde je obzvláště polední sluneční žár téměř nesnesitelný. Díky markýzám se stává pobyt na slunci snesitelnější, neboť jste příjemně chráněni užitečným látkovým stínícím prvkem. Zároveň markýzy poskytují dostatečnou ochranu před rozpáleným slunečním svitem i v místnosti, která se nachází za oknem, kde jsou stínící prvky zbudovány. Tím dochází vlastně ke dvojí ochraně: jednak pro ty, kteří pod markýzou sedí a zároveň pro ty, kdo přebývají v takto zastíněné místnosti. Není divu, že si markýzy získaly oblibu i u nás.

 

Velice pestrá nabídka textilií, ze kterých jsou markýzy vyrobeny, poskytuje všem zájemcům širokou paletu možností, jakou markýzu si vybrat tak, aby lahodila nejen oku, ale dokonale souznila i s fasádou domu nebo obchodu. Dnes si můžete také markýzu pořídit nad výkladní skříň vašeho obchodu, nebo restaurace či kavárny. Takové posezení s přáteli u kafíčka pod sympaticky vyhlížející markýzou je nejen blahodárným, ale i odpočinkovým způsobem trávení příjemných chvilek. Pod markýzou se v poledním nebo odpoledním čase setkávají nejen kamarádi, ale i obchodní partneři. Hlučné nebo zakouřené prostory restaurací jsou tak nahrazeny příjemným poklábosením nebo důležitým setkáním ve stínu, ale přesto na čerstvém vzduchu.

 

Existuje více druhů markýz, které si můžete vybrat pro zastínění a oživení svého obydlí nebo obchodu či kavárny. K dispozici jsou kloubové markýzy, jež jsou výsuvné s kloubovými rameny. Konstrukci si můžete vybrat s barvou bílou, případně jsme schopni dodat i konstrukce jiných barev. Volány kloubové markýzy si můžete zvolit také z několika typů. Kotvení této markýzy je možné buď na stěnu, strop, nebo krokev. Ovládání je buď ruční - na kliku, nebo motorické s dálkovým ovládáním, vypínačem na stěně, nebo automatické. K markýze si můžete vybrat i světelnou lištu na halogenová, nebo LED světla.

 

Kazetové markýzy mají podobné vlastnosti jako kloubové, jen s rozdílem, že tyto markýzy mají výsuvnou konstrukci s kloubovými rameny a ochrannou kazetou. Doplňky a ovládání jsou volitelné stejně jako u dalších typů markýz. Boční markýzy poskytují ochranu před sluníčkem díky boční cloně. U bočních markýz je ochranný box na látku. Box se kotví na stěnu, čelní profil je ukotven na protější stěnu, nebo s pomocí stojky zabudované do podlahy nebo jiného podkladu. Ovládání bočních markýz je ruční s pomocí madla. Na výběr jsou boční markýzy mnoha výšek a délky výsuvu. 

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty