Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Konec hmyzích návštěv u vás doma


Proti obtěžujícímu hmyzu nabízí naše společnost Climax velice efektivní ochranu, a to sítě proti hmyzu. Jsou vhodné jak do oken či dveří domů a bytů, tak do kancelářských a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu v dnešní době mezi takřka nezbytnou výbavu oken. Všichni určitě znáte situace, které nastávají v létě, kdy máte otevřena všechna okna v domě či bytě a přes den pak neustále vyháníte mouchy, vosy atd., a v noci zase značně obtěžující komáry nebo můry. Sítě proti hmyzu značky Climax toto trápení jednoduše vyřeší, a nebudete již potřebovat žádné chemické či elektrické odpuzovače hmyzu nebo dokonce nevzhledné mucholapky připomínající dobu dávnou minulou.

 

Vybírat si můžete mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními atd. Díky naší široké nabídce různých systémů a profilů si zvolíte síť pro jakýkoliv typ okna nebo dveří, tak aby nebyl narušen design vašeho domova. Ať už předem integrovanou nebo dodatečně nainstalovanou, to je jedno. Vše se u nás dá lehce vyřešit. Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné mezery, kudy by mohl obtížný hmyz vniknout dovnitř. Většina sítí může být opatřena těsnícím kartáčkem, který vyplní i ty nejmenší skulinky mezi rámem okna a sítí.

 

Samotná síťovina je vyrobena ze skelných vláken s povrchovou plastovou úpravou. Z toho důvodu je síť hustá, aby nepronikla ani ta nejmenší muška či nečistota, a zároveň je nenápadná. Nejpoužívanější barvou sítě je šedá (která je takřka neviditelná), ale standardně nabízíme také síť černou. Pro alergiky a ostatní osoby citlivé na pyl a prach také přinášíme spásu, a to v podobě protipylových sítí.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

TRIPLAST Slovakia s.r.o.

 

Dobrý deň pán Januš,
chcel by som týmto vyjadriť spokojnosť nad spoluprácou s Vami osobne ako aj s pánom Kopeckým z výroby roliet.

V uplynulom období sme zažili aj napnuté chvíle, keď nie všetko fungovalo podľa našich predstáv, ale vašim osobným nasadením a ku koncu min. roka aj pána Kopeckého sa nám podarilo vyriešiť mnohé veci veľmi operativne.

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty