Facebook
Rychlá poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Konec hmyzích návštěv u vás doma

Proti obtěžujícímu hmyzu nabízí naše společnost Climax velice efektivní ochranu, a to sítě proti hmyzu. Jsou vhodné jak do oken či dveří domů a bytů, tak do kancelářských a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu v dnešní době mezi takřka nezbytnou výbavu oken. Všichni určitě znáte situace, které nastávají v létě, kdy máte otevřena všechna okna v domě či bytě a přes den pak neustále vyháníte mouchy, vosy atd., a v noci zase značně obtěžující komáry nebo můry. Sítě proti hmyzu značky Climax toto trápení jednoduše vyřeší, a nebudete již potřebovat žádné chemické či elektrické odpuzovače hmyzu nebo dokonce nevzhledné mucholapky připomínající dobu dávnou minulou.

 

Vybírat si můžete mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními atd. Díky naší široké nabídce různých systémů a profilů si zvolíte síť pro jakýkoliv typ okna nebo dveří, tak aby nebyl narušen design vašeho domova. Ať už předem integrovanou nebo dodatečně nainstalovanou, to je jedno. Vše se u nás dá lehce vyřešit. Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné mezery, kudy by mohl obtížný hmyz vniknout dovnitř. Většina sítí může být opatřena těsnícím kartáčkem, který vyplní i ty nejmenší skulinky mezi rámem okna a sítí.

 

Samotná síťovina je vyrobena ze skelných vláken s povrchovou plastovou úpravou. Z toho důvodu je síť hustá, aby nepronikla ani ta nejmenší muška či nečistota, a zároveň je nenápadná. Nejpoužívanější barvou sítě je šedá (která je takřka neviditelná), ale standardně nabízíme také síť černou. Pro alergiky a ostatní osoby citlivé na pyl a prach také přinášíme spásu, a to v podobě protipylových sítí.

 

 
 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, climax@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.