Rozhodnutí komise z 22. 4. 2016 o přidělení finanční pomoci

Dne 22. 4. 2016 rozhodla komise složená ze zástupců naší společnosti o přidělení finanční pomoci.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Konec hmyzích návštěv u vás doma


Proti obtěžujícímu hmyzu nabízí naše společnost Climax velice efektivní ochranu, a to sítě proti hmyzu. Jsou vhodné jak do oken či dveří domů a bytů, tak do kancelářských a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu v dnešní době mezi takřka nezbytnou výbavu oken. Všichni určitě znáte situace, které nastávají v létě, kdy máte otevřena všechna okna v domě či bytě a přes den pak neustále vyháníte mouchy, vosy atd., a v noci zase značně obtěžující komáry nebo můry. Sítě proti hmyzu značky Climax toto trápení jednoduše vyřeší, a nebudete již potřebovat žádné chemické či elektrické odpuzovače hmyzu nebo dokonce nevzhledné mucholapky připomínající dobu dávnou minulou.

 

Vybírat si můžete mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními atd. Díky naší široké nabídce různých systémů a profilů si zvolíte síť pro jakýkoliv typ okna nebo dveří, tak aby nebyl narušen design vašeho domova. Ať už předem integrovanou nebo dodatečně nainstalovanou, to je jedno. Vše se u nás dá lehce vyřešit. Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné mezery, kudy by mohl obtížný hmyz vniknout dovnitř. Většina sítí může být opatřena těsnícím kartáčkem, který vyplní i ty nejmenší skulinky mezi rámem okna a sítí.

 

Samotná síťovina je vyrobena ze skelných vláken s povrchovou plastovou úpravou. Z toho důvodu je síť hustá, aby nepronikla ani ta nejmenší muška či nečistota, a zároveň je nenápadná. Nejpoužívanější barvou sítě je šedá (která je takřka neviditelná), ale standardně nabízíme také síť černou. Pro alergiky a ostatní osoby citlivé na pyl a prach také přinášíme spásu, a to v podobě protipylových sítí.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

CLIMASTYL s.r.o.

 

Vážení,
rádi bychom Vám poděkovali za celkovou dosavadní spolupráci, která se pozitivně projevila ve všech směrech naší činnosti.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty