Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

ČASTÉ DOTAZY


Lze koupit vertikální žaluzii, která se otevírá jako opona?

 

Na trhu existuje více typů otevírání a otevírání jako opona mezi ně patří. V naší nabídce tento typ samozřejmě najdete.

Jaká je údržba vertikálních látkových žaluzií? 

 

Všechny lamely vertikálních žaluzií jsou už z výroby antistaticky ošetřené, takže jsou žaluzie prakticky bezúdržbové. Při větším znečištění je však možno lamely svěsit a nechat je vyčistit specializovanou firmou.

Jak se udržuje vnitřní látková roleta, a jak plisé?

 

U látkových interiérových rolet není nutná žádná speciální údržba. V případě znečištění lze použít navlhčený hadřík v kombinaci s čističem látkových skvrn. Plisé lze demontovat a ve stažené poloze namočit do vody s mýdlovou pěnou (neplatí u motorického provedení). Následně „zmáčknutím“ stažené látky odstranit nasáklou vodu a zpět zavěsit na okno.

Jaký je rozdíl mezi zastiňující a zatemňující látkovou roletou?

 

Hlavní rozdíl je v typu použité látky. Látkové rolety určené k zastínění mohou být opatřeny nejrůznějšími typy látek (jednobarevné, vzorované, apod.) ale především i s různými vlastnostmi (% propustnost). Interiérová roleta, která má zatemnit daný prostor, je opatřena látkou zatemňující, kterou nazýváme jako „black out“.

Který typ látkové rolety je nevhodnější pro instalaci přímo na křídlo okna?

 

Na křídlo okna je určena roleta Orion, která má horní box s hřídelí přizpůsoben tak, aby "zapadl" do prostoru ke sklu. Boční lišty, ve kterých je po stranách vedena látka rolety, udržují látku ve správné poloze a zabraňují proniknutí světla do místnosti.

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

Apokork studio, Králův Dvůr
 

Rád bych stručně shrnul naši dlouholetou spolupráci v sortimentu stínící techniky. Naše firma se zabývá kompletním vybavováním interiérů. Spolupracujeme s velkým počtem výrobců a dodavatelů. Stínící techniku jsme zařadili do portfolia před 8 lety. 

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty