Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

ČASTÉ DOTAZY


Je potah na markýze odolný proti dešti?

 

Markýzové látky jsou naimpregnovány k odpuzení vody. Aby případný (krátký) déšť mohl volně stékat po rozvinuté markýze, je třeba mít minimální sklon výsuvu 14°. Při vytrvalejším dešti musí být markýza stažena a po dešti vytažena a vysušena.

Mám si vybrat markýzu mechanickou nebo ovládanou elektromotorem?

 

Mechanické ovládání je rozumné jen pro menší markýzy. Elektrické ovládání je pohodlné a doplněné o větrné čidlo i bezpečné.

Vlastníme pergolu a rádi bychom zastínili u její boční část, je to možné?

 

Ano, pro tyto případy je vhodná boční fasádní clona 11.QU, kterou můžete využít pro maximální výšku 4 m a výsuv do 2,7 m.

Bydlíme na vyvýšeném místě a slunce nám markýzu brzy podsvědcuje, existuje markýza, který by tomuto zabránila?

 

Řešení se nabízí dvě. Prvním je použít markýzu se stavitelným sklonem ramen (tzv. systém Ombramatik). Druhým řešením je zvolit u určitých typů markýz přední výškově nastavitelný volán. Volán lze vysunout až do celkové výšky 150 cm.

Jaká je životnost markýzové látky?

 

Tento údaj se u jednotlivých výrobců markýzových látek a potahů liší. Obecně lze říci, že životnost kvalitní markýzové látky dosahuje 10 let. Záleží samozřejmě také na prostředí, ve kterém se markýzy nachází a také na šetrnosti jejího užívání.

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

Apokork studio, Králův Dvůr
 

Rád bych stručně shrnul naši dlouholetou spolupráci v sortimentu stínící techniky. Naše firma se zabývá kompletním vybavováním interiérů. Spolupracujeme s velkým počtem výrobců a dodavatelů. Stínící techniku jsme zařadili do portfolia před 8 lety. 

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty