Facebook
Rychlá poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Markýzy vám poskytnou příjemný stín

Markýzy jsou praktickým a estetickým zastíněním teras, lodžií, balkonů či výkladů. Chrání nás před sluncem a zaručují exkluzivní posezení za každého počasí. Při výrobě markýz značky Climax jsou používány výhradně vysoce kvalitní povrchově upravené hliníkové slitiny a textilie od renomovaných světových výrobců. Látky z umělých vláken se vyznačují vysokou pevností, stálou barevností, antistatickou a protiplísňovou impregnací. Široká paleta vzorů a barev umožňuje dokonalé sladění markýzy s fasádou, nebo naopak zajímavý kontrast barev na vaší budově a tím její celkové zatraktivnění.

 

Konstrukce markýz jsou vyrobeny z hliníkových povrchově upravených profilů. Kloubová ramena zajišťují napínání látky a umožňují nastavit libovolný sklon vysunutí. Ručním otáčením kliky se přenáší točivý moment na hřídel s navinutou látkou, která se buď uvolňuje, nebo navíjí. Komfortnějším provedením ovládání je elektrický pohon, který je zasunut v navíjecím válci. Umožňuje pohodlnější vysouvání a zasouvání markýz pomocí vypínače. Případná sluneční a větrná automatika zajistí automatické vysouvání a zasouvání v závislosti na intenzitě slunečních paprsků a síle větru.

 

Mimo vynikající užitné vlastnosti je třeba zmínit rovněž estetický přínos markýz značky Climax. Dokáží být moderním a atraktivním designovým prvkem a skvěle dotvářet architektonický ráz daného bytu či domu. Společnost Climax poskytuje prodlouženou záruku 4 roky na konstrukci markýzy, stálobarevnost látky i na motory. Navíc si můžete volit barvu konstrukce i zvolené textilie, v sortimentu máme širokou škálu vzorů látek a samozřejmostí je rozsáhlá prodejní a montážní síť a odborné poradenství.

 

 
 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, climax@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.