Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Markýzy vám poskytnou příjemný stín


Markýzy jsou praktickým a estetickým zastíněním teras, lodžií, balkonů či výkladů. Chrání nás před sluncem a zaručují exkluzivní posezení za každého počasí. Při výrobě markýz značky Climax jsou používány výhradně vysoce kvalitní povrchově upravené hliníkové slitiny a textilie od renomovaných světových výrobců. Látky z umělých vláken se vyznačují vysokou pevností, stálou barevností, antistatickou a protiplísňovou impregnací. Široká paleta vzorů a barev umožňuje dokonalé sladění markýzy s fasádou, nebo naopak zajímavý kontrast barev na vaší budově a tím její celkové zatraktivnění.

 

Konstrukce markýz jsou vyrobeny z hliníkových povrchově upravených profilů. Kloubová ramena zajišťují napínání látky a umožňují nastavit libovolný sklon vysunutí. Ručním otáčením kliky se přenáší točivý moment na hřídel s navinutou látkou, která se buď uvolňuje, nebo navíjí. Komfortnějším provedením ovládání je elektrický pohon, který je zasunut v navíjecím válci. Umožňuje pohodlnější vysouvání a zasouvání markýz pomocí vypínače. Případná sluneční a větrná automatika zajistí automatické vysouvání a zasouvání v závislosti na intenzitě slunečních paprsků a síle větru.

 

Mimo vynikající užitné vlastnosti je třeba zmínit rovněž estetický přínos markýz značky Climax. Dokáží být moderním a atraktivním designovým prvkem a skvěle dotvářet architektonický ráz daného bytu či domu. Společnost Climax poskytuje prodlouženou záruku 4 roky na konstrukci markýzy, stálobarevnost látky i na motory. Navíc si můžete volit barvu konstrukce i zvolené textilie, v sortimentu máme širokou škálu vzorů látek a samozřejmostí je rozsáhlá prodejní a montážní síť a odborné poradenství.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty