Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

 

 

 

 

 

 

 

 

POMÁHÁME...


 

Pomáháme


Jsme největším výrobcem stínicí techniky v České republice. Na trhu působíme více než dvacet let. Žaluzie, markýzy, pergoly či fasádní clony vyvážíme do řady evropských zemí.  Denně pracujeme na našem růstu a rozvoji. Zaměstnáváme zdatné, pilné, schopné a odvážné lidi, kteří vědí, že jsme úspěšní především díky nim, zaměstnancům.


Ne všichni však mají toto štěstí a pro mnohé může být úspěchem i to, že se zvednou ze svého invalidního vozíku a udělají jeden krok nebo, že se jim díky finanční pomoci zkvalitní život.


Nechceme si svůj úspěch a prosperitu nechat jen pro sebe, a proto již dlouhodobě lidem, kteří to potřebují, pomáháme. Podporujeme jejich aktivity spojené s vědou, kulturou a sportem.


O příspěvek z projektu POMÁHÁME, společnosti SERVIS CLIMAX, a.s. může požádat kdokoli. Nutností je ale vyplnění formuláře, který najdete níže. Všemi doručenými žádostmi a prosbami se bude zabývat komise složená ze zástupců společnosti.

 

Nejbližší termín, kdy budeme rozhodovat je pátek 20. 2. 2017.VŠICHNI žadatelé budou do 14 dnů od zasedání komise vyrozuměni o jejím rozhodnutí. V případě, že bude Vaše žádost vybrána, dojde mezi společností SERVIS CLIMAX a.s. (dárcem) a Vámi (obdarovaným) k sepsání návrhu darovací smlouvy, jehož předmětem bude darování peněžitého (nepeněžitého) daru. Po jeho odsouhlasení bude darovací smlouva závazně podepsána.

 

Dovolujeme si upozornit žadatele (rodiče), kteří žádají o darování peněžitého (nepeněžitého) daru za nezletilé děti, že k takovému právnímu jednání (uzavření darovací smlouvy) je třeba souhlasu tzv. opatrovnického soudu. V tomto případě je tedy potřeba podat k příslušnému soudu (okresní soud v místě bydliště nezletilého) návrh na souhlas soudu s právním jednáním nezletilého dítěte. Na základě takového návrhu pak soud zahájí ve věci řízení, jehož časové trvání je odvislé od pracovního rozvrhu a zaneprázdnění jednotlivých soudů. V případě, že nemáte k dispozici jinou právní pomoc, jsme Vám připraveni v zájmu zachování hesla „Pomáháme" takovýto návrh připravit.

 

Projekt POMÁHÁME je otevřený všem. Bez rozdílu. Každý osobní příběh
má totiž svou hodnotu, svůj význam a může být pro nás inspirací. 

 

ŽÁDOST O PŘÍSPĚVEK

1. Název projektu/žádosti:

 

2. Identifikační údaje o předkládající organizaci / fyzické osobě:

Název organizace / fyzické osoby:
 
Ulice:
Město:
 
PSČ:
Tel.:
 
E-mail:
WWW prezentace na internetu:
 
Rodné číslo:
 
IČ:
DIČ:
 
Bankovní údaje (č.účtu):
 

3. Statutární zástupce organizace / fyzické osoby:

Jméno:
Příjmení:
 
Funkce:
Ulice:
 
Město:
PSČ:
 
Tel.:
 

4. Účel, k němuž bude příspěvek použit:

Přesný název:
 
Základní idea a stručný obsah:
 

Výše požadovaného příspěvku po položkách:

Do kolonky Částka zadejte částku v Kč, kterou žádáte od SERVIS CLIMAX, a.s.

Do kolonky % zadejte hodnotu v procentech - podíl příspěvku SERVIS CLIMAX, a.s. na této položce

např.: invalidní vozík stojí 50.000,- Kč, požadovaná částka od nás bude 40.000,- Kč, v procentech je to tedy 80% ((40.000/50.000) x 100)


Název:
Částka:
%:
 
Název:
Částka:
%:
 
Název:
Částka:
%:
 
V celkové částce:
V %:
 

Další zdroje krytí (podíl státních institucí, podíl dalších subjektů nebo zahraničních zdrojů, podíl z vlastních prostředků) na financování projektu – náklady, které kryjete z vlastních nebo jiných zdrojů (předpoklad)

 
Název:
Částka:
%:
 
Název:
Částka:
%:
 
Název:
Částka:
%:
 

 
* Červeně orámovaná políčka jsou povinná
 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

Apokork studio, Králův Dvůr
 

Rád bych stručně shrnul naši dlouholetou spolupráci v sortimentu stínící techniky. Naše firma se zabývá kompletním vybavováním interiérů. Spolupracujeme s velkým počtem výrobců a dodavatelů. Stínící techniku jsme zařadili do portfolia před 8 lety. 

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty