Facebook
Rychlá poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Projekt Pomáháme

Facebook share
 

01.02.2017

Aktuality
 

Přispíváme k lepším životům

Projekt POMÁHÁME byl založený s cílem dlouhodobě pomáhat lidem nebo organizacím, které nemají takové štěstí, a nezažívají stejný úspěch jako my. Proto už dlouhodobě podporujeme a pomáháme s důrazem na cílenou a adresnou pomoc. Věříme, že se jedná o správnou věc a jedině konkrétními kroky můžeme společně s vámi tento cíl a tím i nepřímo poslání naší společnosti reálně naplnit. V minulém roce se nám podařilo přispět, finančně pomoci a tím tak zkvalitnit život lidem napříč celým Českem. Podpořili jsme děti, dospělé a organizace zhruba 410 000 Kč. Přispěli jsme například na rehabilitační cvičení a zdravotní pobyty. Zakoupeny byly terapeutické pomůcky nebo moderní přístrojové vybavení. Nemalou částkou jsme podpořili i regionální sociální organizace.

Zaměstnanci Climaxu dobrovolníky

Naši zaměstnanci se také sami aktivně zapojili do pomoci potřebným. V rámci projektu Pomáháme, přispěli na dobrou věc. Svými dobrovolnými příspěvky vybrali částku potřebnou na nákup sluchadel pro Gabrielku Hruškovou ze Vsetína, která od narození trpí těžkou sluchovou vadou a vývojovou poruchou. Za měsíc, co naši zaměstnanci přispívali do kasiček, se výtěžek sbírky vyšplhal na krásných 10 740 Kč. Dohromady tedy s finančním darem naší společnosti ve výši 20.000 Kč jsme rodině Hruškových předali šek na 30 740 Kč. Za tuto částku mohli rodiče Gábince sluchadla koupit. Jejich pořizovací cena totiž byla 30 000 Kč.

Nemocným dětem a hendikepovaným chceme pomáhat i nadále. Projekt Pomáháme pokračuje i v letošním roce. Svůj úspěch a prosperitu si nechceme nechat pro sebe. Proto pomáháme tam, kde je potřeba.

Projekt POMÁHÁME je otevřený všem. Bez rozdílu. Každý osobní příběh má svou hodnotu, svůj význam a může být pro nás inspirací.
Těší nás, když můžeme pomoci!

Zpracovala Jana Čadová, tisková mluvčí

 
 
 
 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, climax@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.