Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Rolety nejen pro zdravý spánek a klidné bydlení


Nic naplat, ale klidný spánek ovlivňuje naši duševní pohodu i zdravý život. Jak říkají statistiky, až polovina obyvatel Česka neumí, nebo nemůže opravdu kvalitně spát. Na vině můžou být různé osobní problémy nebo zdravotní komplikace. Ovšem spaní je ovlivňováno také negativními, rušivými okolnostmi, jako jsou světelné znečištění, nebo hluk. Světelným znečištěním se označuje jakékoli světlo vytvořené lidmi, které má nežádoucí dopady na život. Může to být pronikání světla do obydlí, a to zejména ze svítidel veřejného osvětlení, intenzivního světla z reklamních ploch a billboardů, velkých sportovních areálů, parkovacích ploch, nešetrného architektonického osvětlení. Ale škodlivá jsou také světla z blízkých budov. Proti rušivému světlu se dá účinně bránit různými stínícími prvky, jako jsou rolety, venkovní rolety, žaluzie, svislé fasádní clony, látková stínidla, nebo markýzy a pergoly. Nejlépe ovšem poslouží rolety.

 

Rolety jsou zároveň výtečným pomocníkem při ochraně před hlukem. Velice významně brání pronikání hluku zvnějšku, což ocení lidé bydlící v blízkosti rušných ulic, dálnic, či ti, kteří bydlí například blízko sportovišť, kde se dlouho do večera odehrávají sportovní klání. Ač je reprodukovaná hudba z diskotéky nebo živá hudba ze stadionu pro některé fanoušky příjemné povyražení, málokdo, kdo bydlí blízko takového kulturního centra, se rád oddává poslechu hlasité hudby do pozdních nočních hodin. Není nic jednoduššího než si před rušivými zvuky a hlukem zatáhnout rolety a domácí pohodu už vám nikdo nezkazí.

 

Pokud se rozhlédnete v chatové osadě nebo v odlehlých chalupářských zónách, všimnete si buď otevřených, nebo zavřených oken, na nichž jsou většinou dřevěné rolety. Tyto rolety plní úlohu obrany objektu před nezvanými hosty, a to především v době, kdy je rekreační objekt nevyužíván a zeje prázdnotou. Rolety spolu s důmyslnými petlicemi nebo zámky v kombinaci s výstražným hlásičem plní nezbytnou úlohu ochránce objektu. Přece jen můžou každého nežádoucího hosta od návštěvy odradit.

 

Jak je vidět, stínící prvky neplní svůj prvotní účel, pro nějž byly původně zkonstruovány - ochránit obydlí před slunečními paprsky. Jejich využití je mnohostranné a každý, kdo si rolety, žaluzie, clony pořídil, na ně nedá dopustit.        

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty