Facebook
Rychlá poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Sítě proti hmyzu - dotěrný hmyz už nemá šanci

Teplé dny přímo lákají otevřít v bytě či domě dokořán všechna okna, případně i balkonové dveře. To ale může skýtat jednu malou nepříjemnost - dovnitř vám nalétá spousta otravných much, komárů a jiných nevítaných hostů z hmyzí říše. Řešení je chválabohu jednoduché. Nejefektivnější a zároveň ekologickou ochranou před obtížným hmyzem jsou sítě proti hmyzu. Mají vysoce praktickou a užitnou funkci ochrany před hmyzem, a zároveň mohou být i vhodným estetickým doplňkem oken a dveří.

 

Rám sítí proti hmyzu bývá obvykle vyroben z hliníkového profilu chráněného vypalovacím lakem. Často je na výběr z 3 různých barevných variant rámu - bílá, hnědá a imitace dřeva. Samotná síťka je vyrobena ze sklolaminátového vlákna chráněného vrstvou plastu. To jí zaručuje vysokou tepelnou a antikorozní odolnost. Je většinou dodávána v šedé barvě, což znamená, že je prakticky neviditelná. Na výběr jsou sítě pevné, dveřní, okenní, posuvné, rolovací či luxusní sítě plisé.

 

Sítě proti hmyzu značky Climax se dají vyrobit pro všechny typy oken, tedy i pro střešní okna či různá atypicky tvarovaná okna. Společnost Climax se snaží stále více zdokonalovat své síťové systémy tak, aby zajistily svému majiteli vysokou užitnou hodnotu i jednoduchost manipulace. A co se týče údržby těchto sítí, věřte, že je naprosto nenáročná. Za prvé není potřeba sítě z oken či dveří na zimu odstraňovat - nemusíte mít strach, že by mohly popraskat či se zkroutit. Za druhé, pro čistění samotné síťoviny použijte jednou za čas vysavač a rám sítě stačí čas od času otřít vlhkým hadrem.

 

 
 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, climax@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.