Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

Sítě proti hmyzu - dotěrný hmyz už nemá šanci


Teplé dny přímo lákají otevřít v bytě či domě dokořán všechna okna, případně i balkonové dveře. To ale může skýtat jednu malou nepříjemnost - dovnitř vám nalétá spousta otravných much, komárů a jiných nevítaných hostů z hmyzí říše. Řešení je chválabohu jednoduché. Nejefektivnější a zároveň ekologickou ochranou před obtížným hmyzem jsou sítě proti hmyzu. Mají vysoce praktickou a užitnou funkci ochrany před hmyzem, a zároveň mohou být i vhodným estetickým doplňkem oken a dveří.

 

Rám sítí proti hmyzu bývá obvykle vyroben z hliníkového profilu chráněného vypalovacím lakem. Často je na výběr z 3 různých barevných variant rámu - bílá, hnědá a imitace dřeva. Samotná síťka je vyrobena ze sklolaminátového vlákna chráněného vrstvou plastu. To jí zaručuje vysokou tepelnou a antikorozní odolnost. Je většinou dodávána v šedé barvě, což znamená, že je prakticky neviditelná. Na výběr jsou sítě pevné, dveřní, okenní, posuvné, rolovací či luxusní sítě plisé.

 

Sítě proti hmyzu značky Climax se dají vyrobit pro všechny typy oken, tedy i pro střešní okna či různá atypicky tvarovaná okna. Společnost Climax se snaží stále více zdokonalovat své síťové systémy tak, aby zajistily svému majiteli vysokou užitnou hodnotu i jednoduchost manipulace. A co se týče údržby těchto sítí, věřte, že je naprosto nenáročná. Za prvé není potřeba sítě z oken či dveří na zimu odstraňovat - nemusíte mít strach, že by mohly popraskat či se zkroutit. Za druhé, pro čistění samotné síťoviny použijte jednou za čas vysavač a rám sítě stačí čas od času otřít vlhkým hadrem.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty