Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
Sítě proti hmyzu

Jsou praktickým doplňkem Vašeho obydlí při ochraně před obtížným hmyzem. Nezabraňují výhledu z okna. Lze aplikovat i individuální řešení dle konkrétních požadavků s důrazem na snadnou manipulaci a praktičnost.

 

Najeďte myší nad ikonku "i" pro více informací. Klikem na obrázek přejdete do detailu produktu.

 
 
Sítě pevné
Sítě pevné

Sítě pevné

Pevné sítě jsou tvořeny rámem se síťovinou. Jejich výhodou je jednoduchá montáž i demontáž. Při kotvení pomocí otočných háčků není nutný zásah do rámu okna. V případě potřeby je lze na zimu zcela demontovat a uskladnit.    

 

 

Otvíravé síťové dveře
Otvíravé síťové dveře

Otvíravé síťové dveře

Dveřní sítě jsou určeny téměř pro všechny typy dveří. Vyznačují se jednoduchou montáží. Do rámu jsou uchyceny pomocí pantů, které mohou být samozavírací. Lze je doplnit i o průlez pro kočku anebo psa.

Posuvné sítě
Posuvné sítě

Posuvné sítě

Posuvné sítě jsou tvořeny pevným křídlem, které je umístněno v lištách nebo rámu. Křídlo umožňuje jednoduchou manipulaci do stran. Sítě jsou vhodné pro instalaci do velkých dveřních a okenních otvorů. Integrovaná kolečka zajišťují při manipulaci hladký a tichý chod. 

 

 

 

Rolovací sítě okenní
Rolovací sítě okenní

Rolovací sítě okenní

Rolovací okenní sítě mají síťovinu uloženou v horním boxu. Box chrání staženou síťovinu v době, kdy síť nepoužíváme. Jednoduché vytažení síťoviny do boxu nám umožňuje volný výhled oknem. Síť lze snadno ovládat pomocí šnůrky nebo madla.   

 

Rolovací sítě dveřní
Rolovací sítě dveřní

Rolovací sítě dveřní

Dveřní rolovací sítě jsou vhodné do míst, kde je málo prostoru, a to jak přede dveřmi, tak po stranách dveří. Síťovina je po stažení uložena a tím i chráněna v postranním boxu. Ovládá se ručně jednoduchým vysunutím síťoviny.

 

Plisé sítě
Plisé sítě

Plisé sítě

Plisé síť je moderním a díky plisované síťovině velmi elegantním výrobkem. Volit lze mezi síťovinou černou nebo šedou. Jednoduchým způsobem ji lze stáhnout ke straně. Je možné zvolit provedení s více křídly. Díky své konstrukci umožňuje bezbariérový průchod dveřmi.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

Apokork studio, Králův Dvůr
 

Rád bych stručně shrnul naši dlouholetou spolupráci v sortimentu stínící techniky. Naše firma se zabývá kompletním vybavováním interiérů. Spolupracujeme s velkým počtem výrobců a dodavatelů. Stínící techniku jsme zařadili do portfolia před 8 lety. 

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty