Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky

Články

 

V příjemném chládku nadčasových markýz


I když nám slunce většinou dodává pozitivní energii a dobrou náladu, někdy je ho během horkých letních dní skutečně až příliš. V takovém případě nám pomohou venkovní markýzy, které nám zajistí blahodárný stín a ochranu proti škodlivému UV záření. Neexistuje snad architektonický styl, ke kterému by se okenní markýza nehodila. Markýzu si můžete pořídit, ať už máte starobylý domeček nebo moderní rodinný dům.

Markýzy značky Climax se vyznačují špičkovým designem a maximální funkčností a praktičností. Ať už hledáte markýzu pro menší balkón či větší terasu u domu, z naší široké nabídky si určitě vyberete. Všechny markýzy Climax disponují velmi kvalitní a stabilní konstrukcí, použitými odolnými textiliemi v pestré škále vzorů a barev, tak abyste je mohli co nejlépe sladit s exteriérem vašeho domu. Navíc máme v nabídce nespočet různých praktických a užitečných doplňků.

Markýzy Climax můžete ovládat ručně pomocí kliky nebo elektromotorem s kontaktním spínačem.  Pokud patříte k lidem, kteří považují manuální ovládání klikou za zastaralé nebo pracné, dopřejte si komfort díky pohodlnému automatickému ovládání a ovládejte svou markýzu jednoduše pomocí dálkového ovladače. Markýza pak pracuje podle vámi nastavených individuálních požadavků. Další vychytávkou je, pokud markýzy mají sluneční a větrnou automatiku, což vám zajistí automatické vysouvání či zasouvání markýzy dle stavu povětrnostních podmínek.

Vyberte si ze široké nabídky markýz společnosti Climax, které se vyznačují nadčasovým designem, kvalitou provedení a širokou škálou vzorů.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

TRIPLAST Slovakia s.r.o.

 

Dobrý deň pán Januš,
chcel by som týmto vyjadriť spokojnosť nad spoluprácou s Vami osobne ako aj s pánom Kopeckým z výroby roliet.

V uplynulom období sme zažili aj napnuté chvíle, keď nie všetko fungovalo podľa našich predstáv, ale vašim osobným nasadením a ku koncu min. roka aj pána Kopeckého sa nám podarilo vyriešiť mnohé veci veľmi operativne.

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty