Facebook
Rychlá poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

V příjemném chládku nadčasových markýz

I když nám slunce většinou dodává pozitivní energii a dobrou náladu, někdy je ho během horkých letních dní skutečně až příliš. V takovém případě nám pomohou venkovní markýzy, které nám zajistí blahodárný stín a ochranu proti škodlivému UV záření. Neexistuje snad architektonický styl, ke kterému by se okenní markýza nehodila. Markýzu si můžete pořídit, ať už máte starobylý domeček nebo moderní rodinný dům.

Markýzy značky Climax se vyznačují špičkovým designem a maximální funkčností a praktičností. Ať už hledáte markýzu pro menší balkón či větší terasu u domu, z naší široké nabídky si určitě vyberete. Všechny markýzy Climax disponují velmi kvalitní a stabilní konstrukcí, použitými odolnými textiliemi v pestré škále vzorů a barev, tak abyste je mohli co nejlépe sladit s exteriérem vašeho domu. Navíc máme v nabídce nespočet různých praktických a užitečných doplňků.

Markýzy Climax můžete ovládat ručně pomocí kliky nebo elektromotorem s kontaktním spínačem.  Pokud patříte k lidem, kteří považují manuální ovládání klikou za zastaralé nebo pracné, dopřejte si komfort díky pohodlnému automatickému ovládání a ovládejte svou markýzu jednoduše pomocí dálkového ovladače. Markýza pak pracuje podle vámi nastavených individuálních požadavků. Další vychytávkou je, pokud markýzy mají sluneční a větrnou automatiku, což vám zajistí automatické vysouvání či zasouvání markýzy dle stavu povětrnostních podmínek.

Vyberte si ze široké nabídky markýz společnosti Climax, které se vyznačují nadčasovým designem, kvalitou provedení a širokou škálou vzorů.

 

 
 
 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, climax@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.