Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

ČASTÉ DOTAZY


Lze koupit hliníkové rolety v barevném provedení RAL?

 

Ano, v naší nabídce je několik desítek RAL barev, ze kterých si můžete odstín rolety zvolit. Tyto barvy jsou za příplatek.

Chci využít venkovní rolety na chalupě zároveň jako ochranu před zloději. Je možné rolety i uzamknout?

 

Ano, venkovní roletu je možno dodat včetně zámku, který se nachází na spodním profilu rolety.

Jaký je základní rozdíl mezi venkovní roletou a venkovní žaluzií?

 

Zcela zásadní rozdíl mezi těmito dvěma produkty je v možnosti regulace jak světelného, tak i tepelného záření směrem do interiéru. Venkovní rolety mohou být vytaženy nebo zataženy a regulace světla v interiéru je zde minimální. Naopak, z hlediska tepelných vlastností mají oproti venkovním žaluziím výhodu ve schopnosti regulovat únik tepla z interiéru, zejména v zimním období. Venkovní žaluzie nabízejí jistý komfort při volbě naklopení lamel a tím i možnost volby intenzity slunečního záření procházejícího do místnosti. Zároveň je zde velká výhoda spočívající v možnosti větrání při zatažené žaluzii. 

Pokud už jsou na oknech předokenní rolety, je možné na ně umístit ještě dodatečně sítě?

 

V případě, že okna jsou již osazená venkovní předokenní roletou a máte požadavek na jejich doplnění sítí proti hmyzu, tak se zde nabízejí dvě možnosti. Ta první a mnohem jednodušší je osazení rámu okna pevnou sítí proti hmyzu. Pokud byste však trvali na doplnění venkovní rolety sítí proti hmyzu rolovací, tak musíte počítat, že ze stávající rolety bude možné použití pouze roletového pancíře. 

Je možné dodatečně namontovat do předokenní rolety na ruční ovládání elektrický pohon?

 

Dodatečné osazení venkovní rolety motorem je možné, ale je zde nutné počítat i s výměnou hřídele, jejíž průměr závisí na parametrech zvoleného motoru.

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty