Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

ČASTÉ DOTAZY


Jaká je dodací lhůta u venkovních žaluzií?

 

Dodací lhůta je obvykle 14 - 21 dnů a to i v barevném provedení.

Jaké jsou standardní barvy krycích plechů u venkovních žaluzií?

 

Krycí plechy jsme schopni dodat v kterémkoliv provedení barvy RAL, které si uvedete v objednávce.

 Je možno použít venkovní žaluzie k plastovým oknům? Jak projde mechanizmus ovládání skrze okno do interiéru?

 

Pokud není vytvořen prostor pro montáž nad oknem, tak se standardně venkovní žaluzie montují na rám plastových oken. V tomto případě se průchodka pro kliku vrtá do rámu okna pod úhlem 45° nebo 90°.

Který typ z venkovních žaluzií nejlépe dovírá?

 

Z dostupných typů venkovních žaluzií, neboli profilů lamel, lze konstatovat, že nejlepší zastínění a ochranu před sluncem a přehřívání interiérů nabízí žaluzie s lamelou ve tvaru „Z“

Pokud budu chtít instalovat na svůj domek venkovní stínění, je nutné o tom informovat firmu, která nám bude dodávat okna?

 

V případě, že se rozhodnete instalovat na rodinný dům venkovní stínění, tak je dobré řešit tuto otázku již v projektové dokumentaci. Ideální je příprava překladů nebo podhledů, které se připraví pro následné osazení venkovní žaluzií, venkovní roletou nebo svislou látkovou clonou. V tomto případě Vám systém zajíždí pod fasádu a nesnižuje tak světlost oken. Pokud Váš dodavatel okenních jednotek nabízí i montáž stínící techniky, tak se můžete obrátit přimo na něj. V opačném případě oslovte specializovanou firmu, která se zabývá prodejem a montáží stínicí techniky. Ideálním řešením je vzájemná komunikace mezi zpracovatelem projektové dokumentace a montážní firmou.

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

THERMOSPOR - ELSO

 

S firmou Servis Climax spolupracujeme již 12 let a během těchto let si nás firma získala především kvalitou svých výrobků, jejich inovacemi, sledováním trhu, rozšiřováním sortimentu dle potřeb zákazníků, ale také dokonale fungujícím systémem objednávek, dodávek, technickou a marketingovou podporou.

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty