Českých 100 nejlepších

V pátek 25. listopadu 2016 ve Španělském sále Pražského hradu proběhlo slavnostní vyhlášení soutěže „Českých 100 nejlepších. Společnost Servis CLIMAX už posedmé patří mezi stovku českých firem, které dosahují vynikajících, mimořádných a pozoruhodných výsledků.

 
 | Novinky
NEPŘEHLÉDNĚTE
Tisk
 
Facebook
 
Youtube
česky  English  Deutsch  French  Slovensky
 

Žaluzie


Pod značkou Climax se vyrábí kompletní celosortiment stínicí techniky. Mezi obecně nejznámější a nejrozšířenější způsob stínění patří bezesporu žaluzie, které dělíme na několik skupin, přičemž tou nedůležitější, z hlediska efektu, jsou zcela jistě žaluzie venkovní.

Výběrem barvy lamely a barevnosti komponentů u žaluzií lze dotvořit celkový vzhled a harmonii s již použitými prvky domu nebo interiéru.

 

Venkovní žaluzie

  Venkovní žaluzie představují v dnešní době nejmodernější a nejefektivnější způsob zastínění oken. Mají nejlepší regulační vlastnosti, které zaručují tepelnou ochranu domu nebo bytu. Stažením a naklopením žaluzií lze omezit množství denního světla v místnostech, ale především množství slunečních paprsků přicházejících do interiéru, které přímo ovlivňují teplotu uvnitř domu. Nespornou výhodou venkovních žaluzií je, že Vám umožňují větrat, i když jsou zatažené. Vybrat si lze z mnoha tvarů, barev a provedení. Jejich ovládání může být ruční nebo motorické.

 

Celokovová žaluzie PROTAL

  Světovou špičkou v nabídce venkovních žaluzií je celokovová žaluzie Protal. Její unikátnost spočívá v celokovovém mechanismu pro naklápění a vytahování lamel ukrytého ve vodících lištách. Tato žaluzie má bezpečnostní systém proti nechtěnému vytažení pancíře a přiskřípnutí objektů pod pancířem lamel. Vynikající povrchová úprava všech komponentů zajistí dlouhou životnost i při extrémních účincích počasí.

 

Vnitřní žaluzie

  Vnitřní horizontální žaluzie jsou nejpoužívanějším a nejznámějším stíněním interiérů. S nimiž lze regulovat množství denního světla a také chrání svého uživatele před nechtěnými pohledy zvenčí. Existuje mnoho provedení, které lze vždy zvolit podle potřeby uživatele, včetně provedení domykatelného, které je prakticky zcela zatemňující . Máme jednu z nejširších nabídek na trhu, která Vám umožní si barevně sladit vnitřní žaluzie s oknem či barvou interiéru. Jedná se o kvalitní a cenově dostupný způsob stínění. Vyráběny jsou z hliníku nebo i bambusu. Jejich ovládání může být ruční nebo motorické.

 

Vertikální žaluzie

  Vertikální žaluzie tvoří látkové nebo PVC lamely uložené v horním pojezdovém profilu a jsou součástí sortimentu vnitřního látkového stínění. Jsou určené nejen k zastínění oken, ale také pro rozdělení velkých ploch, jako jsou kanceláře, haly či prostory ve školách a nemocnicích. Jsou vhodné i pro použití do šikmin a pro okna s dvojí výškou (např. balkonová okna). Typ látky a její barvu si lze vybrat z široké nabídky. V prostorách kde je zvýšená vlhkost doporučujeme PVC lamely.

 

 
 
 

Nepřehlédněte naši prodlouženou záruku na všechny výrobky!

Logo Záruka 4 roky najdete pouze na výrobcích CLIMAX. Věříme našemu sortimentu a se čtyřletou zárukou mu můžete věřit také.

 

 


 

Ověřená firma v oboru stínicí techniky

Udělením certifikátu od Sdružení výrobců stínicí techniky a jejich částí se potvrzuje, že naše společnost splňuje předpoklady dobrého obchodního partnera.

Poskytuje kvalitní služby, výrobky, chová se seriózně z hlediska platební morálky apod.

  

Českých 100 nejlepších

SERVIS CLIMAX a.s. se již čtyři roky po sobě umísťuje v soutěži „Českých 100 nejlepších", kterou vyhlašuje panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius.

 

 


 

Powered by Somfy

SERVIS CLIMAX a.s. je výrobní firmou zařazenou do partnerského program Powered by Somfy. Certifikace je zárukou kvalifikovaného a správného řešení požadavků zákazníků v oblasti motorizace stínicí techniky. 

 

 


 

Navštivte i naše mikrostránky ŽALUZIE PROTAL

www.zaluzie-protal.cz


Vstupte do naší

GALERIE
CLIMAX

žaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzyžaluzie, rolety, markýzy
 
 

Referenční fotky, loga a videa naleznete na:

data-climax.cz

 

Reakce našich zákazníků

Apokork studio, Králův Dvůr
 

Rád bych stručně shrnul naši dlouholetou spolupráci v sortimentu stínící techniky. Naše firma se zabývá kompletním vybavováním interiérů. Spolupracujeme s velkým počtem výrobců a dodavatelů. Stínící techniku jsme zařadili do portfolia před 8 lety. 

 

zobrazit celý dopis »

 
 
 
 
© Copyright 2014 SERVIS CLIMAX a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu
SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.
 

Najdete nás on-line


Youtube  Facebook  LinkedIn

 

 

 

4-letá

záruka
na všechny
produkty