Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Bioklimatická pergola ESPACIO

Facebook share
 

01.11.2017

Trendy
 

Nová bioklimatická hliníková pergola ESPACIO od společnosti CLIMAX v sobě snoubí luxus a funkčnost. Je ideální pro všechny náročné zákazníky vyžadující to nejlepší. Bezchybně pracuje za jakéhokoli počasí v každém ročním období. V oblastech s mírným podnebím, kde nejsou sněhové pokrývky příliš velké, je možné pergolu využívat prakticky celoročně. Montuje se na terasy rodinných domů, atria, verandy či zahrádky restaurací.

 

Špička mezi pergolami

Hlavní předností ESPACIA je moderní

a nadčasový design, chytré využití přírodní energie a konstrukčních materiálů k docílení maximálního komfortu. Dalšími výhodami ESPACIA je ochrana před nepříznivým počasím, přirozená ventilace a propracovaný systém odvodu dešťové vody schovaný do nosné nohy pergoly. Díky čistému designu, který je bez jediného viditelného šroubku, je pergola estetická a lahodí každému oku.


„Každý náš výrobek má svůj příběh a ESPACIO není výjimkou. Při její výrobě zohledňujeme individuální požadavky každého zákazníka a vyrobíme mu pergolu na míru, " říká David Žabčík, obchodní ředitel výrobní společnosti CLIMAX.

Slunce, vítr, déšť a ani sníh nás nezaskočí

 

Střechu je tvořena hliníkovými lamelami, které je možné naklápět až pod úhel 140 stupňů a tím regulovat pronikající sluneční paprsky a teplotu pod pergolou. Lamely jsou ovládané dálkovým ovladačem, který je k pergole automaticky dodáván. Další možností ovládání je napojení na inteligentní systém řízení domácností, který umožňuje ovládání pomocí telefonu či tabletu s operačním systémem android či iOS.

 

 

„Pomocí motorem ovládaných lamel si jedním tlačítkem zákazník snadno nastaví intenzitu stínění, která mu bude vyhovovat. ESPACIO dokonale funguje i za deště nebo při sněžení. Zavřené lamely, které do sebe dokonale zapadnou, totiž nepropustí ani kapku. Dešťová voda odtéká do žlabu, který je schovaný v nosných nohách a není vidět. Při sněžení střecha unese až ...sněhu. Z pergoly se tak stává dokonalý přístřešek po celý rok," doplňuje David Žabčík z CLIMAXu.

 

Škála barevných možností

Pergoly ESPACIO jsou lakovány těmi nejkvalitnějšími barvami a zákazník má tak možnost výběru ze stovek barevných odstínů, s různými povrchy a stupni lesku.

 

Pergola pro náročné

Maximální rozměr pergoly ESPACIO od CLIMAXU je 7 x 4,5 metrů. Spojením jednotlivých pergol za sebou je možné docílit i několikanásobně větší plochy zastřešení. Způsob montáže a kotvení ESPACIA je vždy řešen podle konkrétních možností místa stavby. Bioklimatickou pergolu je možné instalovat v samostatně stojící variantě nebo částečně kotvené do stěny domu.

 

Luxusní využití času s rodinou po celý rok

Na přání zákazníka je možné pergolu ESPACIO vybavit i nadstandardními prvky.

Například pro zastínění z boku skvěle poslouží screenové rolety, které jsou vedeny v zabudovaných integrovaných vodicích lištách. Komfortní systém ESPACIO lze také dovybavit reprobednami, heatery či dešťovým senzorem. Možností je opravdu mnoho. Flexibilita je vysoká.

Bioklimatická pergola ESPACIO dovoluje trávit více času venku na čerstvém vzduchu nejen v letním teplém a slunečném počasí, ale i při nepříznivém počasí za deště či sněhových přeháněk.  Příjemnou rodinnou atmosféru si tak na terase či zahradě užijete po celý rok.

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.