CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

C-80 VENTAL lídrem mezi 80mm lamelami

VENTAL díky svému konstrukčnímu provedení nemá v našich podmínkách konkurenci

 

 

TRENDY

Facebook share

 

C-80 VENTAL lídrem mezi 80mm lamelami

 
11.12.2018
 

Budou to již tři roky, kdy jsme do nabídky venkovních žaluzií zařadili novinku v podobě žaluzie C-80 VENTAL, která díky svému konstrukčnímu provedení nemá v našich podmínkách konkurenci.

Díky svým vlastnostem, jakými jsou především menší nábal a zejména perfektní dovírání a tím i zastínění, si tento model velmi rychle získal svou přízeň mezi zákazníky napříč všemi trhy. Rostoucí poptávka po této žaluzii nás přiměla k pořízení nové, plně automatické válcovací tratě, která je určena výhradně pro výrobu tohoto typu žaluzie.

Díky tomu jsme mohli zákazníkům nabídnout zkrácení termínu dodání, který je nyní stejný jako u ostatních typů venkovních žaluzií, a zároveň zajistit dostatečnou výrobní kapacitu.

S rostoucí poptávkou a „chutí" ze strany zákazníků rostl také „hlad" po rozšíření nabídky standardních barev lamel. Proto jsme se rozhodli, že začátkem příštího roku 2019 nabídneme C-80 VENTAL v plné barevné škále, jakou nabízí Z-90 NOVAL, standardní C-80 nebo stále populárnější žaluzie T-80.

Věříme, že těmito kroky pomůžeme našim odběratelům v jejich podnikání a koncovým zákazníkům k jejich spokojenosti.

 

Filip Rejchrt
Vedoucí divize Obchod

 

produkty v tomto článku

 

Venkovní žaluzie

 
 

další články

 
Dovolená na teraseStínění pro panelové a rezidenční domyV létě s pergolou o místnost navícJak kombinovat barvu roku?Venkovní žaluzie vs. rolety.
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT