Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Červenec 2019 – nejlepší měsíc v historii

Facebook share
 

28.08.2019

Aktuality
 

V červenci 2019 jsme dosáhli téměř 140 milionového obratu. Jedná se zatím o nejlepší výsledek v historii Climaxu. Podle ředitele společnosti Davida Žabčíka je to výsledek dlouhodobé koncepční práce firmy jako celku, ale také každého jednotlivce bez rozdílu.

„Nejdůležitější jsou naši zaměstnanci a naši zákazníci. Hodně investujeme do profesního i osobnostního rozvoje zaměstnanců a v maximální možné míře se snažíme naslouchat našim zákazníkům a pokud je to možné, reagujeme na jejich podněty. Zaměstnanci i zákazníci nám to následně vracejí svojí loajalitou a motivací spolupodílet se na budoucím rozvoji.  Jsem hrdý na to, v jaké společnosti mohu pracovat a jaké lidi můžu každý den potkávat. A je úplně jedno, jestli je to v kancelářích nebo ve výrobě. V Climaxu pracuji více než 15 let a je super, že máme hodně lidí, kteří jsou u nás mnohem déle než já. I přesto, že jsou tady dlouho, tak neztratili motivaci a chuť posouvat věci dopředu. Zároveň ale „hájí" principy a kulturu, na kterých byl a je Climax budován. Tyto „matadory" vhodně doplňujeme novými kolegy, kteří na jedné straně přijímají stejné standardy a principy, ale zároveň přicházejí s novým pohledem a novými moderními podněty, které nás každý den obohacují.

 

Climaxáci děkujeme!"

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.