CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Červenec 2019 – nejlepší měsíc v historii

V červenci 2019 jsme dosáhli téměř 140 milionového obratu.

AKTUALITY

Facebook share

 

Červenec 2019 – nejlepší měsíc v historii

 
28.08.2019
 

V červenci 2019 jsme dosáhli téměř 140 milionového obratu. Jedná se zatím o nejlepší výsledek v historii Climaxu. Podle ředitele společnosti Davida Žabčíka je to výsledek dlouhodobé koncepční práce firmy jako celku, ale také každého jednotlivce bez rozdílu.

„Nejdůležitější jsou naši zaměstnanci a naši zákazníci. Hodně investujeme do profesního i osobnostního rozvoje zaměstnanců a v maximální možné míře se snažíme naslouchat našim zákazníkům a pokud je to možné, reagujeme na jejich podněty. Zaměstnanci i zákazníci nám to následně vracejí svojí loajalitou a motivací spolupodílet se na budoucím rozvoji.  Jsem hrdý na to, v jaké společnosti mohu pracovat a jaké lidi můžu každý den potkávat. A je úplně jedno, jestli je to v kancelářích nebo ve výrobě. V Climaxu pracuji více než 15 let a je super, že máme hodně lidí, kteří jsou u nás mnohem déle než já. I přesto, že jsou tady dlouho, tak neztratili motivaci a chuť posouvat věci dopředu. Zároveň ale „hájí" principy a kulturu, na kterých byl a je Climax budován. Tyto „matadory" vhodně doplňujeme novými kolegy, kteří na jedné straně přijímají stejné standardy a principy, ale zároveň přicházejí s novým pohledem a novými moderními podněty, které nás každý den obohacují.

 

Climaxáci děkujeme!"

další články

 
Climax je jedním z významných partnerů vsetínského hokejeClimax podporuje českou fotbalovou reprezentaciPoděkování z BejrútuDavid Žabčík na vlnách rozhlasuVsetín ocenil Climax za dárcovství a dobročinnost
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT