Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

CLIMAX byl loni nejcitovanější značkou

Facebook share
 

28.03.2018

Aktuality
 

Rok 2017 pro nás byl rekordní nejen z pohledu výroby. V médiích jsme se objevili celkem 168krát. V průměru každý druhý den tedy vyšel jeden článek o CLIMAXu. Kdybychom je všechny vystříhali a poskládali z nich knihu, měla by 112 stran. Nejvíce se psalo o našich venkovních žaluziích, markýzách a vnitřním látkovém stínění. Novináři o nás a našich kvalitních výrobcích psali pravidelně v časopisech o bydlení, v novinách, na internetu a objevili jsme se také v televizi. Kde přesně se o nás mluvilo a kde všude jsme byli vidět?

Hospodářské noviny se z kraje jara zajímaly o naše historicky největší investice do výroby. Ptaly se na novou halu, export a na další plány do budoucna.  Přímo do Vsetína za námi přijely na rozhovor s Mirkem Jakubcem.

Další novinářská výprava už byla početnější. Na začátku května jsme zhruba dvacítce novinářů z lifestylových časopisů z Česka a Slovenska ukázali výrobu, pochlubili se showroomem a představili novinky. S žurnalisty se ostatně setkáváme pravidelně už od roku 2014. Každý rok jim představujeme naše vylepšené výrobky i tváře, které je vyrábí - vás, naše milé kolegyně a kolegy. Ať už v Praze, ve Vsetíně nebo na veletrzích v Německu.

Ani ne za měsíc následovala další novinářská návštěva. Tentokrát z nejprestižnějšího rakouského časopisu Sicht Sonnenschutz. Výsledkem dvoudenní návštěvy šéfredaktora Reinholda Kobera byl několikastránkový článek o vizích CLIMAXu.

S příchodem teplých dnů jsme ve spolupráci s nejnavštěvovanějším serverem iDNES.cz odstartovali velkou letní soutěž o kazetovou markýzu CLIMAX. O výhru byl veliký zájem. Na tři stovky soutěžících z celé republiky se přihlásili s příběhy svých teras a balkónů. Markýzu vyhráli manželé Prokůpkovi z Kladna. Společně místo nevzhledných chlívků vybudovali skvělou terasu s krbem i sprchou. Také v letošním roce budeme soutěžit na iDNES.cz, tentokrát o pergolu.

Vrcholem loňských mediálních žní byl sedmistránkový rozhovor v prestižním magazínu Forbes. Zakladatel a majitel CLIMAXu, Miroslav Jakubec v něm vyprávěl svůj poctivě odpracovaný příběh, kdy se během 25 let z dělníka dostal mezi nejúspěšnější podnikatele republiky.

Jestli jste jedním z bezmála půl milionu diváků, kteří každé ráno snídají s Novou, pak vám určitě neutekla reportáž o výrobě našich žaluzií. Moderátor Snídaně s Novou Petr Říbal si na hale H3 před televizním kamerami na vlastní kůži vyzkoušel, jak se žaluzie vyrábí. Televize Nova vše odvysílala v ranním vysílání v pěti předtočených vstupech.

Tak jako je za každou roletou, sítí nebo markýzou spousta práce, je i za každým článkem nebo reportáží či rozhovorem spousta mravenčí práce, fotografování nebo natáčení. Se vším nám pomáhá agentura doblogoo.

 

Jana Čadová
Lukáš Jungbauer - Doblogoo

 
 
 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.