CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Climax expanduje na sever.

Na konci února přibyla do Climax rodiny nová dceřiná společnost Jaretegs Interiör AB.

AKTUALITY

Facebook share

 

Climax expanduje na sever.

 

Na konci února přibyla do Climax rodiny nová dceřiná společnost Jaretegs Interiör AB.

Nákup společnosti s ročním obratem 20 milionů korun CLIMAX financoval z provozního zisku a získal tak většinový 75% podíl. Švédská firma se tak stala v pořadí již třetí dceřinou společností, která v současnosti zajišťuje distribuci výrobků Climax na zahraničních trzích. Stávající dceřiné společnosti má Climax ve Francii a Švýcarsku.

Společnost Jaretegs je tradičním jménem na švédském trhu stínicí techniky, kdy její historie sahá až do 50. let minulého století. Své sídlo má Jaretegs Interiör AB ve městě Borås, které se nachází na západě země nedaleko Göteborgu.

Nová akvizice dává Climaxu výbornou možnost stát se v krátké době významným dodavatelem stínění ve Švédsku a výhledově i v celé Skandinávii.

další články

 
Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Francouzská dceřiná společnost se rozrůstáJak byl vidět CLIMAX v roce 2019Climax – hrdý sponzor hokejeStínění ve 21. století?
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA & KONTAKT