CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

CLIMAX má svoji vlastní aplikaci na vizualizaci stínění

AKTUALITY

Facebook share

 

CLIMAX má svoji vlastní aplikaci na vizualizaci stínění

 
10.09.2021
 

AR aplikace (anglicky Augmented Reality ) funguje na bázi rozšířené reality, která v reálném prostředí zobrazí 3D model výrobku.  CLIMAX nová AR aplikace nabízí možnost vizualizace venkovního stínění, která dá jasnou představu o tom, jak bude stínění na domě, terase či okně vypadat.

CLIMAX jako jediný výrobce stínicí techniky nyní nabízí zcela novou možnost využítí moderního nástroje na vizualizaci venkovních žaluzií, screenových rolet, markýz nebo bioklimatické pergoly a pergoly se stahovací látkovou střechou.  U každého výrobku je možné vybírat z několika barev konstrukcí, barev lamel nebo látek.

V aplikaci si můžete vyzkoušet i funkčnost výrobku, například vytáhnout nebo stáhnout žaluzii nebo u markýzy zase volit její výsuv či sklon. Pro jasnou představu, jak moc bude zvolený prostor zastíněný, dokáže CLIMAX aplikace, podle nastavené denní doby a ročního období, také simulovat dopad stínů.

I když jsou technologie v tomto směru už hodně daleko a stále se posouvají dopředu, jde v případě CLIMAX AR aplikace především o nástroj pro vizualiazci stínění. Rozhodně nemá ambice vykreslovat výrobky do nejmenších detailů, ale snaží se co nejvíce přiblížit k realitě, jak může daný výrobek vypadat právě u vás doma.

 

Vyzkoušejte si aplikaci v telefonu nebo tabletu.

Aplikaci s modrou ikonou a logem CLIMAX si můžete stáhnout do svých mobilů nebo tabletů pro Adroid i Ios nebo naskenovat pomocí QR kódů:

Android   Ios
 

 

 

IMG_0413
IMG_0413
IMG_0413
IMG_0413
IMG_0413
IMG_0413
 

další články

 
CLIMAX se nezúčastní veletrhu R+T ve Stuttgartu 2022CLIMAX se rozrostl o novou výrobní haluZahradní slavnost 2021Jak si zpříjemnit home office Cyklistická soutěž
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT