Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

CLIMAX na veletrhu R+T

Facebook share
 

01.11.2017

Aktuality
 

CLIMAX opět na největším veletrhu stínicí techniky R+T ve Stuttgartu

V příštím roce se naše společnost opět chystá prezentovat na největším veletrhu stínicí a vratové techniky v Německu R + T ve Stuttgartu. Přípravy prestižního veletrhu, který nabídne architektům a projektantům prvotřídní program zohledňující vývoj a poslední trendy v oblasti stínicí techniky, jsou v plném proudu. A protože zájem vystavovatelů je obrovský, řešíme podobu výstavní plochy už od března letošního roku.  Máme za sebou výběrové řízení na dodavatele stánku, kterého se zúčastnilo celkem pět firem. Nejvíce nás oslovil návrh expozice od společnosti Miba z Prahy.

Velikost CLIMAX stánku bude téměř o polovinu větší než na veletrhu v Norimberku v loňském roce. Své stávající, ale i nové a potenciální zákazníky tak přivítáme na ploše téměř 300 m2.

Důležitá je také prezentace našich lidí na veletrhu. Proto jsme se rozhodli, že pro náš obchodní tým necháme ušít nové firemní oblečení, které připraví dvě zakázková krejčovství.  Jedním z nich je společnosti Mejta ze Zlína, která šije obleky například pro Miroslava Kalouska, Jiřího Suchého či herce Jana Čenského. Ti nám ušijí dámské a pánské košile. Firemní obleky pak ušijí krejčí z MTM fashion z Prostějova.

Veletrh R + T ve Stuttgartu bude pro nás další příležitostí, jak oslovit nebo zaujmout desítky tisíc návštěvníků, kteří během osmi dní projdou branami veletrhu. Bude to opět další výzva, na kterou se těšíme.

Jana Čadová

 
 
 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.