CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Climax už vyrobil milion venkovních žaluzií

Ve vsetínském Climaxu je důvod k oslavám. Z výroby venkovních žaluzií byl na konci června exportován jubilejní kus tohoto exteriérového stínění. Největší výrobce stínicí techniky v Česku, během 17 let, kdy s výrobou venkovních žaluzií začal, vyrobil už milion kusů.

 

Stínicí techniku Climax najdete na rodinných a bytových domech, rezidencích, univerzitách, nemocnicích, radnicích a komerčních centrech po celém světě. Více než 60 % produkce se vyváží do zahraničí: do všech zemí Evropy, ale také do Asie, Austrálie a Afriky. Mezi nejoblíbenější a nejžádanější stínicí techniku vůbec patří venkovní žaluzie, a to hlavně díky svému všestrannému využití.

 

 

A právě pondělí 29. června 2020 se výrazně zapsalo do historie společnosti. Pracovníci z ranní směny výroby venkovních žaluzií tam vyrobili jubilejní miliontý kus venkovní žaluzie Z-90 Noval, který byl součástí velké zakázky do Francie.

 

 

„Venkovní žaluzie jsou jednou z našich stěžejních výrob. Je to právě výroba venkovních žaluzií, která je z velké části podepsána pod naším růstem a úspěchy. Dá se určitě říci, že je naší vlajkovou lodí. Výroba venkovních žaluzií je výrobou kolektivní, kdy jedna zakázka postupně prochází rukama mnoha zkušených lidí, od válcování, osazovaní, řezání, splétání přes kompletaci, kontrolu až po balení a expedici. Než projde venkovní žaluzie celým výrobním procesem, uběhne minimálně hodina a půl," popisuje průběh zmiňované výroby ředitel společnosti David Žabčík.

 

V Climaxu se vyrábí 10 typů tohoto exteriérového stínění. Tím nejoblíbenějším jsou venkovní žaluzie Z-90 Noval, jejichž objem zaujímá 50 % výroby, dále pak venkovní žaluzie C-80 Vental a T-80. V sortimentu Climaxu má své důležité místo i unikátní celokovová venkovní žaluzie PROTAL, která svým zpracováním patří mezi nejlepší žaluzie v celé Evropě. Její výroba, navazující na dlouholetou švýcarskou tradici, je kontinuálně zefektivňována a automatizována, aby odpovídala nejmodernějším standardům. Mezi zákazníky je oblíbená především díky dokonalému zavření lamel, perfektnímu vzhledu bez rušivých elementů, jako je provázek nebo páska, a bytelnému provedení, které vydrží i v nejnáročnějších podmínkách.

 

Venkovní žaluzie jsou žádané především díky svým mnohastranným výhodám: výrazně snižují energetickou náročnost budov, zastiňují tak i náklady na klimatizaci, a proto jejich obliba neustále roste. „Jsem rád, že vyrábíme stínicí techniku, která lidem zlepšuje a zkvalitňuje životy a přináší radost do jejich domácností," uzavírá ředitel David Žabčík.

 

 

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT