Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

CLIMAX venkovní látkové clony výborně stíní a skvěle vypadají

Facebook share
 

03.08.2017

Trendy
 

Víte, že látkové clony představují zajímavou variantu k již tradičním venkovním žaluziím a roletám? Nejenže výborně stíní, ale díky velké barevné škále konstrukcí a látek, skvěle vypadají. Dodávají fasádám moderní vzhled a chrání před přehříváním interiéru.

 

Spolehlivá forma stínění

Někdy potřebujeme vytěsnit ostré slunce, nepříjemný průvan nebo zvědavé oči sousedů z našich domovů.  Fasádní clony tuto funkci plní skvělým způsobem. Zvyšují komfort bydlení a krášlí náš dům.

 

Široké využití 

Kromě zastínění různých typů oken nebo balkónů bytových domů jsou látkové clony vhodným doplňkem pergol, jako boční krytí proti větru či zvědavým pohledům zvenčí.

 

Velké množství látek

Stínění zajišťují vysoce kvalitní látky od nejlepších evropských dodavatelů. Vybírat lze jak z technických sreenových a soltisových, tak i designových akrylových látek z nepřeberného množství barev. Vedení látky je řešeno pomocí lanka nebo vodících lišt. Celý systém lze snadno integrovat do fasády, ale také ho i rafinovaně přiznat jako jemný dekorativní prvek.

 

TYPY Svislých fasádních clon:

Ekonomicky nejvýhodnější svislá fasádní clona je clona SUNROL. Dokonalé napnutí látky zajišťuje pružinový mechanismus.

 

Clona ROLTEX 75/95 je vhodná jak na okna, tak třeba balkónové dveře bytových domů. Výborně stíní a je také exteriérovým prvkem.

 

Okenní clony ZIPROL95/125 a NICHE 125 mají díky takzvanému zipu, který je navařen po celé straně látky, zvýšenou odolnost proti větru.

 

V-ROL 63 je svislá fasádní clona bez ochranného boxu, mezi jejíž výhody patří jednoduchá konstrukce, snadná montáž a široká nabídka typů látek. Hodí se například do připravených výklenků oken.

 

WINARM

Pro montáž na fasádu domů, ale i pro stínění balkonů je vhodná výklopná fasádní clona WINARM.

 

 

 

 

 

 

Svislé clony Verti 90 ZIP/BA a 11.QU/13.QU se používají především pro pergoly jako zastiňující a ochranný prvek proti povětrnostním vlivům.

 

Výhody látkových clon


Největší výrobce stínicí techniky v Česku a na Slovensku, společnost Servis CLIMAX, vyvíjí vlastní systém svislých fasádních clon s libovolnými variantami bočního vedení. Samozřejmostí je vysoká kvalita zpracování a snadná montáž. Nová CLIMAX fasádní clona reaguje na nejnovější trendy v oblasti venkovní stínicí techniky a odpovídá současným požadavkům náročných zákazníků. Vybírat bude možné ze široké řady kvalitních látek a oficiálně bude představena v roce 2018 na veletrhu R+T ve Stuttgartu.

 

Zpracovala Jana Čadová, tisková mluvčí

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.