CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME

Být největším výrobcem stínění v České republice je pro nás obrovský závazek. Neusínáme ale na vavřínech. Stále jdeme kupředu a pracujeme na svém zlepšování. Velké zlepšovací projekty, které probíhají napříč firmou zvyšují naši spolehlivost a spokojenost u vás, našich zákazníků. Jsme rádi, že se na zlepšování podílí i samotní zaměstnanci. Jak to dělají? Jednoduše, svými nápady posouvají k lepšímu pracovní prostředí a produktivitu práce. Naším posláním je být stále spolehlivým a kvalitním výrobcem. Proto se snažíme mít na všech důležitých trzích Evropy své partnery.

Naše dceřiné společnosti najdete ve Francii, Švýcarsku a Švédsku, kde pomáhají přinášet radost i lidem v zemích západní a severní Evropy. Když jsme přemýšleli o tom, co nás jedním slovem charakterizuje, tak nás napadla vášeň. Vášeň pro naši práci. Napříč celou společností - všichni společně sdílíme stejnou myšlenku, která naše produkty mění na výjimečné a praktické, které chrání před sluncem a šetří energii. Ve společnosti jsme se zaměřili na rozvoj v oblasti vývoje. Pracujeme na zlepšení kvality stávajících výrobků. Hledáme nová technická řešení, která nás zdravě odlišují od konkurence, abychom byli stále jedničkou na trhu stínicí techniky. Celá naše Climax rodina, která stojí na pevných základech nejen u nás, ale po celé Evropě, tak dává zákazníkům pocit jistoty silného a spolehlivého partnera s tradicí.

 

 

 

CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
CO SLÍBÍME, TO SPLNÍME
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT