CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Dovolená na terase

Letošní léto bude jiné. Většina z nás bude trávit dovolenou v tuzemsku, ve svých domovech a na svých zahradách. Jak si užít horké dny a zároveň si dopřát odpočinek bez slunce?

TRENDY

Facebook share

 

Dovolená na terase

 
28.05.2020
 

Letošní léto bude jiné. Většina z nás bude trávit dovolenou v tuzemsku, ve svých domovech a na svých zahradách. Jak si užít horké dny a zároveň si dopřát odpočinek bez slunce? Na balkoně si ve stínu markýzy můžete kdykoliv vychutnat ledový drink nebo četbu oblíbené knihy. Pod pergolou, která ochrání terasu před rozpálením, se zase s chutí pustíte do grilování. Největší český výrobce stínění CLIMAX přináší několik tipů, jak si letošní léto doma co nejvíce zpříjemnit.

 

Pohoda ve stínu markýzy

 

Venkovní markýzy jsou oblíbeným stíněním na terasy rodinných domů i balkony u bytů. Nevyžadují náročné stavební úpravy a přitom poskytují dostatek ochrany před sluncem i pro velké plochy. Pokud hledáte markýzu, jejíž látka bude chráněna před nepřízní počasí, vsaďte na kazetové markýzy s designovým boxem.

Ke všem moderním domům se hodí stylová markýza Segno. Elegantní hranatý tvar kazety pro ni navrhli italští designéři. S výsuvem dlouhým až 3,3 m ochrání každou terasu před slunečními paprsky. Abyste nemuseli hlídat počasí, můžete všechny markýzy doplnit o sluneční, větrné nebo otřesové čidlo.

Také prvotřídní markýza Kaseta zaručuje spolehlivé fungování a dlouhou životnost. Díky spojení více konstrukcí zastíní terasy dlouhé až 14 m. S pestrou nabídkou barev a dekorů látek ji snadno sladíte s exteriérem domu.

 

Léto pod pergolou

 

Toužíte strávit celé léto na čerstvém vzduchu? Pořiďte si zahradní pergolu. Můžete vybírat pergoly montované k domům nebo jako samostatné stavby do zahrady. Současný trend zastávají hliníkové pergoly, které jsou oproti dřevěným nenáročné na údržbu.

Jedinečná pergola Kubus vás nadchne svou vychytávkou - střechu totiž můžete naklopit v závislosti na výšce slunce. „To umožňují dva elektropohony, kdy jeden vysouvá stínicí látku a druhý umožňuje její sklopení. Na výběr máte z více než 150 barev látek a maximální rozměr pergoly je 4,5 x 6 m. Všechny pergoly vyrábíme na míru, přesně podle individuálních požadavků každého zákazníka," informuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX.

 

 

V závětří stylových clon

 

Aby vás pergoly chránily před sluncem a větrem i z boku, doplňte je o boční clony. Např. svislá clona Ziprol je ideální pro boční zastínění pergol. Díky zipu, který je navařen po stranách látky, clona perfektně drží a odolá i silnému větru.

Příznivou cenu a snadnou montáž nabízí lehká svislá fasádní clona V-rol 63. Její látka není chráněna boxem, proto je vhodná právě na balkony nebo terasy, kde bude schována před deštěm. „Majitelům balkonů a lodžií, kterým nezbývá prostor pro připevnění markýz, doporučujeme svislé fasádní clony. Látka clony V-rol 63 je navinutá na hřídeli a po stranách vedená v ocelových lankách. Celý systém je oproti markýzám subtilní a přitom skvěle zastíní celý balkon," dodává Filip Šimara.  

 

produkty v tomto článku

 

Kazetové markýzy Kaseta

 

Prvotřídní markýzy Kaseta patří v nabídce kazetových markýz k nejlepším produktům. Precizní konstrukce zaručuje spolehlivé fungování a dlouhou životnost. Díky robustní konstrukci se markýza skvěle hodí také pro zastínění velkých ploch. Spojením konstrukcí lze zastínit šířku až 14 m. Montuje se na stěnu, strop nebo krokev.

 
 

Pergoly Kubus ZIP

 

Předností samostatně stojících pergol Kubus ZIP je možnost libovolného sklopení látky v závislosti na výšce slunce. Elegantní provedení působí jako designový doplněk zahrady. Pergolu můžete doplnit systémem okapniček, které odvádějí vodu při dešti. Látka odolává vlhkosti a plísni, ale nechrání před silným deštěm.

 
 

Svislé fasádní clony V-rol 63

 

V-rol 63 je lehká svislá textilní roleta s jednoduchou konstrukcí a příznivou cenou. Je oblíbená pro snadnou montáž a širokou nabídku barev a typů látek. Hřídel s navinutou látkou není chráněna boxem, proto se V-rol 63 hodí například do připravených výklenků nad okny nebo třeba k zastínění terasy. Clonu lze použít také v interiéru.

 
 

další články

 
Montáž screenových rolet v 10 krocích Svislé fasádní clony – moderní doplněk každého domuPro Climax jsou klíčoví zaměstnanci, říká David ŽabčíkBarvy roku – šedou a žlutou – vám pomůžeme zkombinovatModerní látkové stínění – z čeho lze vybírat?
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT