CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Jak byl vidět CLIMAX v roce 2019

Protal ve vesmíru, Jak se staví sen i výzkum o šmírování. Letos jsme opět jedničkou v komunikaci

AKTUALITY

Facebook share

 

Jak byl vidět CLIMAX v roce 2019

 
17.12.2019
 

Protal ve vesmíru, Jak se staví sen i výzkum o šmírování. Letos jsme opět jedničkou v komunikaci

Náš marketing, to není jen reklama. Výsledky naší práce vidíte každý den na internetu, v časopisech, denících i televizi. Letos se psalo nejen o našich úžasných produktech, ale také o našich skvělých zaměstnancích a o úspěších firmy. Obecné povědomí o značce Climax se zvyšuje.

Mezi rekordními 190 články, které letos vyšly o Climaxu, najdete i čtyřstránkový rozhovor Miroslava Jakubce pro týdeník Euro, velké interview pro Hospodářské noviny, návštěvu domu ve Vsetíně, aprílovou zprávu o žaluziích Protal ve vesmíru nebo výzkum o voyeurismu. Novináři nejvíce píší o našich žaluziích, svislých fasádních clonách a pergolách.

Climax se letos objevil také v nové sérii oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V 8 dílech designeři využili naše stínění, většinou látkové rolety, plisé a japonské posuvné stěny. Dvakrát jsme dodávali markýzu. Všechny premiérové díly vidělo celkem 3,3 mil. Čechů starších 15 let a průměrně sledovalo každý díl milion Čechů.

Do nové sezony jsme letos vykročili s novým klíčovým vizuálem a se sloganem Climax zastíní vše. Naše žaluzie totiž zastíní a přitom větrá. Svislé fasádní clony zastíní a umožní výhled. Venkovní roleta zastíní i reguluje teplo a pergoly i markýzy zastíní a rozšíří prostor.

Určitě sledujete náš Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube, kde jsme byli letos aktivní a věnovali se třeba i architektům.

 

 |
 |
 |
 

produkty v tomto článku

 

Vnitřní látkové stínění

 
 

Markýzy

 
 

další články

 
Vsetín ocenil Climax za dárcovství a dobročinnostMontáž lamelové pergoly krok za krokem Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Climax expanduje na sever.Francouzská dceřiná společnost se rozrůstá
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT