Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Jak byl vidět CLIMAX v roce 2019

Facebook share
 

17.12.2019

Aktuality
 

Protal ve vesmíru, Jak se staví sen i výzkum o šmírování. Letos jsme opět jedničkou v komunikaci

Náš marketing, to není jen reklama. Výsledky naší práce vidíte každý den na internetu, v časopisech, denících i televizi. Letos se psalo nejen o našich úžasných produktech, ale také o našich skvělých zaměstnancích a o úspěších firmy. Obecné povědomí o značce Climax se zvyšuje.

Mezi rekordními 190 články, které letos vyšly o Climaxu, najdete i čtyřstránkový rozhovor Miroslava Jakubce pro týdeník Euro, velké interview pro Hospodářské noviny, návštěvu domu ve Vsetíně, aprílovou zprávu o žaluziích Protal ve vesmíru nebo výzkum o voyeurismu. Novináři nejvíce píší o našich žaluziích, svislých fasádních clonách a pergolách.

Climax se letos objevil také v nové sérii oblíbeného pořadu Jak se staví sen. V 8 dílech designeři využili naše stínění, většinou látkové rolety, plisé a japonské posuvné stěny. Dvakrát jsme dodávali markýzu. Všechny premiérové díly vidělo celkem 3,3 mil. Čechů starších 15 let a průměrně sledovalo každý díl milion Čechů.

Do nové sezony jsme letos vykročili s novým klíčovým vizuálem a se sloganem Climax zastíní vše. Naše žaluzie totiž zastíní a přitom větrá. Svislé fasádní clony zastíní a umožní výhled. Venkovní roleta zastíní i reguluje teplo a pergoly i markýzy zastíní a rozšíří prostor.

Určitě sledujete náš Facebook, Instagram, LinkedIn i YouTube, kde jsme byli letos aktivní a věnovali se třeba i architektům.

 

 

 

 

 
 
 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.