Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

JAK SE STAVÍ SEN pokračuje

Facebook share
 

23.01.2018

Aktuality
 

 

V minulých číslech Climaxnovin jsme Vás informovali o tom, že se CLIMAX stal sponzorem pořadu Jak se staví sen - EXTRA.  Jelikož byla první řada tohoto pořadu velmi úspěšná, rozhodli jsme se i v roce 2018 pokračovat ve sponzorství zmíněného pořadu. Aktuálně se již natáčejí první díly a opět se můžete těšit na to, jak si šikovní architekti poradí s proměnou interiérů bytů a domů. Tentokrát nepůjde pouze o interiérové stínění, ale mělo by přijít na řadu i venkovní stínění, které je nejenom designovým, ale především funkčním prvkem.

A pro ty, kteří snad tento pořad ještě neviděli, pár základních informací:

Jak se staví sen je designová reality show vysílaná na TV Prima od roku 2007. Vybraná rodina z desítek tisíc přihlášených má to štěstí, že jednoho dne u jejich dveří zazvoní a přijede za nimi moderátor s dvojicí designérů a celou partou řemeslníků. Designéři to však nemají jednoduché. Jsou limitováni časem jen několika málo dní, někdy i hodin. Rodina po dobu rekonstrukce odjíždí mimo domov, aby následná proměna byla pro ně překvapením. 

Nová série začínají vysílat na TV PRIMA již od 22.1.2018. Následně ji můžete sledovat pravidelně vždy v pondělí ve 21.30 hodin. V této řadě se natáčí celkem 11. dílů a hned v prvním díle se vrátíme do několika domácností, které již proměnou svého bydlení prošly. Podíváme se, jak se jim v jejich nových domovech bydlí, a zda architekti mysleli na všechny detaily důležité pro běžný život.

(popisek k fotce: zleva: moderátorka pořadu Jak se staví sen I. Kubelková, designéři - M. Povolný, A. Hylmarová.)

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.