CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Konec hmyzích návštěv u vás doma

Proti obtěžujícímu hmyzu nabízí naše společnost Climax velice efektivní ochranu, a to sítě proti hmyzu. Jsou vhodné jak do oken či dveří domů a bytů, tak do kancelářských a administrativních budov. Vedle žaluzií patří sítě proti hmyzu v dnešní době mezi takřka nezbytnou výbavu oken. Všichni určitě znáte situace, které nastávají v létě, kdy máte otevřena všechna okna v domě či bytě a přes den pak neustále vyháníte mouchy, vosy atd., a v noci zase značně obtěžující komáry nebo můry. Sítě proti hmyzu značky Climax toto trápení jednoduše vyřeší, a nebudete již potřebovat žádné chemické či elektrické odpuzovače hmyzu nebo dokonce nevzhledné mucholapky připomínající dobu dávnou minulou.

 

Vybírat si můžete mezi sítěmi pevnými, posuvnými, rolovacími okenními nebo dveřními atd. Díky naší široké nabídce různých systémů a profilů si zvolíte síť pro jakýkoliv typ okna nebo dveří, tak aby nebyl narušen design vašeho domova. Ať už předem integrovanou nebo dodatečně nainstalovanou, to je jedno. Vše se u nás dá lehce vyřešit. Rám sítě je vyroben z hliníku, přesně na míru vašich oken či dveří tak, aby nevznikly žádné mezery, kudy by mohl obtížný hmyz vniknout dovnitř. Většina sítí může být opatřena těsnícím kartáčkem, který vyplní i ty nejmenší skulinky mezi rámem okna a sítí.

 

Samotná síťovina je vyrobena ze skelných vláken s povrchovou plastovou úpravou. Z toho důvodu je síť hustá, aby nepronikla ani ta nejmenší muška či nečistota, a zároveň je nenápadná. Nejpoužívanější barvou sítě je šedá (která je takřka neviditelná), ale standardně nabízíme také síť černou. Pro alergiky a ostatní osoby citlivé na pyl a prach také přinášíme spásu, a to v podobě protipylových sítí.

 

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT