CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Koupili jsme další halu

Ve Vsetíně, areálu bývalé Zbrojovky, jsme koupili další výrobní halu.

AKTUALITY

Facebook share

 

Koupili jsme další halu

 

Ve Vsetíně, areálu bývalé Zbrojovky, jsme koupili další výrobní halu. V úterý 10. září byla podepsána kupní smlouva. Za budovu o rozloze 10 000 m2 jsme zaplatili 50 mil. Kč a zhruba dalších 120 mil. Kč půjde do oprav a nákupu nových technologií. Provoz v této hale má být zahájen v létě 2020.

 „Jsme jedna z posledních firem v oboru stínicí techniky naší velikosti, která nemá vlastní lakovnu. Proto své místo zde najde vlastní automatická prášková lakovna. V hale budeme vyrábět i krycí plechy pro venkovní žaluzie, což je komponent, který si nevyrábíme sami. Naší strategií je snižování závislosti na externích dodavatelích," prozradil plány společnosti CLIMAX její většinový majitel Miroslav Jakubec a dodal: „Při rozšiřování našich výrob se snažíme co nejvíce využívat stávající a třeba i nevyužité budovy, které následně rekonstruujeme, a revitalizujeme jejich okolí. Z pohledu ekologie i architektury je to lepší cesta než stavět na zelené louce."

 

další články

 
Pavel Olšák – nejlepší zaměstnanec roku 2019Climax expanduje na sever.Francouzská dceřiná společnost se rozrůstáJak byl vidět CLIMAX v roce 2019Climax – hrdý sponzor hokeje
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA & KONTAKT