CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Marketing

Co se nám podařilo na poli marketingu v loňském roce a co nového pro vás chystáme letos?

Kde byl CLIMAX vidět v loňském roce? 

Byznys_fotka koronavirus za zataženou roletou

V minulém roce zveřejnila česká a slovenská média o Climaxu celkem 227 článků. Hned 5krát jsme se objevili na prestižním webu Seznam Zprávy. Pro pořad Byznys na Televizi Seznam hovořil Mirek Jakubec nejen o svých začátcích a založení Climaxu. Součástí vysílání byla také reportáž z výroby venkovních žaluzií, kde si reportérka společně s mistrovou výroby Zuzkou Krchňákovou vyzkoušela jednu žaluzii vyrobit. V září byl David Žabčík hostem ve francouzském vysílání Českého rozhlasu. V rozhovoru mluvil o dopadech pandemie na české stavebnictví nebo o aktivitách Climaxu v zahraničí a o expanzi na sever Evropy, do Švédska.

Bylo nás vidět také v České televizi, kde jsme se spolu s naším dlouholetým partnerem společností Somfy stali sponzory podzimních zápasů České fotbalové reprezentace na ČT sport. V rámci kampaně bylo odvysíláno 352 reklamních spotů, z toho 32 přímo u zápasů České fotbalové reprezentace. Naše reklamní spoty vidělo 1.546 000 unikátních diváků, kumulovaně pak za celou dobu vysílání téměř 8 mil. diváků. 

V internetové kampani jsme navázali na rok 2019 se sloganem „Climax zastíní vše“. Stěžejními produkty online kampaně byly opět pergoly, venkovní žaluzie a svislé fasádní clony.

Aktivní jsme byli i na sociálních sítích. Náš Facebook a Instagram už dobře znáte. Nově jsme od minulého roku na Pinterestu, kde si můžete prohlížet naše tematické nástěnky plné krásných fotografií realizací.

I na LinkedInu jsme informovali o úspěších naší společnosti, jako byl např. rekordní obrat nebo již zmíněná vyrobená první miliontá žaluzie.

 

A co se nám podařilo letos…

KB Interview na CNN Prima News (4)

V polovině ledna natáčel v Praze Miroslav Jakubec rozhovor pro pořad KB Interview na CNN Prima News. Moderátorovi Martinu Moravcovi popsal svůj podnikatelský příběh, jak z nuly vybudoval miliardovou firmu. Součástí rozhovoru bylo i natáčení ve Vsetíně. Procházku výrobou tak zprostředkovali ředitel David Žabčík a mistrová výroby venkovních žaluzií Zuzana Krchňáková. Celou talkshow, včetně reportáže z výroby, je možné shlédnout ze záznamu na webu televize: https://cnn.iprima.cz/porady/kb-interview

 

 

Online reklama a strategie pro rok 2021

V letošním roce jsme nastartovali spolupráci s mediální agenturou Key Advantage z Brna. Našim společným cílem bude nejen budování povědomí o značce Climax mezi zákazníky, ale především zvýšení množství obdržených poptávek. I letošní marketingovou komunikaci chceme zaměřit z větší části zejména na propagaci exteriérového stínění. Naší snahou bude ale eliminovat nekvalitní typy poptávek, a naopak získat pro vás ty nejzajímavější.


pc_onlinepc_online1

 

Také jsme rozhodli navázat na úspěšnou marketingovou spolupráci se společností Somfy, a i v tomto roce plánujeme v Česku i na Slovensku spustit v jarních měsících on-line kampaň na téma „automatizace domácnosti“.

Naším hlavním sloganem pro rok 2021 bude „Stínění Climax to má pod kontrolou“.

 

 

Přečtěte si i další novinky z Climaxu:

 

Nové ceníky 2021

Nová clona Click Zip

Změny v dodání zboží

Značení balíků

Vzorníky

Tisk všech článků newsletteru

 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz