CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Nákupem pergoly se stáváte celoživotním partnerem společnosti Climax

Už se vám to někdy stalo? Sedíte s přáteli na zahradě, před sluníčkem jste ukryti pod rozkládacím slunečníkem - prostě pohodová letní idylka. Můžete hrát karty na chalupě, slavit narozeniny s občerstvením, číst si v klídku noviny či si jen popíjet ranní kávičku na zahradě. Jak blesk z čistého nebe se přižene vichr a než stačíte posbírat věci ze stolku, už lítají noviny až k sousedům přes plot, káva je rozlitá, občerstvení pomíchané, tácky létají vzduchem a rozkládací slunečník se nejenže povážlivě kýve, ale hrozí jeho zlomení či vytržení z „pevné" základny. Už toho máte dost! A není se čemu divit. Toto je poslední moment, kdy opravdu zauvažujete nad pořízením stínící pergoly. Pergoly stínící seshora, ale případně i z boku, pokud máte zahradu nebo terasu na návětrné straně.

 

Pokud si vyberete pergoly Climax, budete příjemně překvapeni nabídkou zahrnující pevné konstrukční řešení a různé typologie použitých materiálů, snadnou realizací i výsledným estetickým a účelným efektem. Naše pergoly jsou vystaveny v internetové prodejně Climax.cz, kde si můžete zvolit mezi více typy funkčního zastínění. Kvalita produktů je zajištěna spolehlivými dodavateli ze zahraničí, především z Itálie a Německa. Díky tomu, že máme rozsáhlou prodejní síť zahrnující i odlehlé kouty České republiky, máte záruku, že se k vám objednané zboží dostane včas.

 

V případě reklamací či požadavků nějakých doplňkových komponentů není problém dodat vám požadované produkty v co nejkratší možné době. Uvědomujeme si totiž, že pokud se cokoliv v domácnosti porouchá nebo nefunguje tak, jak má, je důležité, aby k nápravě došlo co nejdříve. Krédem naší společnosti tedy není jen prodej bez dalších vazeb na zákazníka, ale neustálý kontakt se stávajícími klienty, kteří se na nás můžou kdykoliv obrátit a my se jim v co nejkratší možné době budeme věnovat. Pro naši firmu totiž obchod nekončí prodejem zboží, se zákazníky jsme rádi v stálém kontaktu.

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT