CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

NÁŠ PŘÍBĚH

Jedna venkovní žaluzie, pergola nebo třeba látková roleta vzniká i desítky hodin a je za ní spousta poctivé práce několika šikovných lidí. Každý z nich je důležitý a na každém záleží stejnou měrou. Od procesu vývoje, kde uvádíme v život inspirace a nápady, přes samotnou výrobu, distribuci až po konečný výsledek naší práce - ochranu domovů před slunečními paprsky, deštěm nebo třeba zvědavými pohledy zvenčí. Výsledky naší společné práce přinášejí lidem radost a zlepšují jejich životy.

Příběh společnosti Climax se píše už téměř 30 let, kdy majitel Miroslav Jakubec nebyl spokojený s tím, že musí šetřit malému synovi na boty téměř celý rok. Rozhodl se začít podnikat, a tím si na nové boty rychleji vydělat. Inzerát v novinách shánějící montéry těsnění oken ho zaujal natolik, že se pustil do podnikání. Nejdříve montoval těsnění do oken a dveří, později k nim přidal montáž žaluzií a rolet. Poptávka byla obrovská, denně se pracovalo 12 a více hodin včetně víkendů. V roce 1992 Miroslav Jakubec založil svou firmu a dal tak práci prvním zaměstnancům. Dnes je Climax jednou z největších firem v Evropě, vyrábějících venkovní i vnitřní stínění. Její roční obrat je 1,3 mld. Kč, vyváží do více než 30 zemí světa a zaměstnává přes 500 zaměstnanců.

 

Za úspěchem Climaxu stojí podle Miroslava Jakubce poctivá každodenní práce a chuť učit se novým věcem: „Nechodíme do práce proto, abychom vydělávali velké peníze, ale proto, že nás baví tvořit a pomáhat lidem kolem sebe.".

 

Zaměstnanci Servis Climax

 
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT