CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Naše odpovědnost

Stabilita pracovního místa


Jsme férový a transparentní zaměstnavatel a máme velký zájem na stabilitě pracovních míst. Vztah zaměstnanec - zaměstnavatel je založen na vzájemné sounáležitosti.


Celoživotní vzdělávání

 

Osobní rozvoj zaměstnanců je pro nás důležitý. Pracovat v naší společnosti znamená zdokonalovat své znalosti a dovednosti, rozšiřovat je a předávat dál.


Práce a rodina


Mnozí z nás se kromě svého zaměstnání chtějí a musejí starat o své blízké - o děti nebo i o starší rodinné příslušníky, kteří potřebují pomoc. Chceme těmto zaměstnancům vycházet maximálně vstříc, protože vstřícný přístup k rodině je nedílnou součástí naší firemní kultury.


Výrobky s pozitivním dopadem na životní prostředí


Naše výrobky pomáhají šetřit energii a přispívají tak k lepšímu životnímu prostředí. Neustále pracujeme na zefektivnění výroby a úspoře zdrojů. Vždy prověřujeme zavedené metody a zavádíme nové postupy.


Společenská odpovědnost

 

Jsme odpovědní ve vztahu k našemu okolí. Všímáme si lidí a věcí kolem nás a snažíme se pomáhat. Podporujeme lidi, kteří neměli tolik štěstí jako my - sociálně slabé nebo hendikepované. Radost nám dělá i podpora dětí a mládeže v kulturních a sportovních aktivitách.

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT