Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Nová nabídka vnitřních žaluzií

Facebook share
 

23.01.2018

Trendy
 

Interiérové žaluzie jsou prvním produktem, který naše společnost vyráběla. Právě tato výroba dala základ pro náš rozvoj v minulých letech. Sortiment interiérových žaluzií ale dlouhá léta nedoznal výraznějších změn a současná nabídka už nenaplňuje zcela potřeby našich zákazníků a neodpovídá požadavkům trhu. Stejně tak ceník vnitřních žaluzií je platný již od roku 2011,  a proto neodráží zcela reálný stav. Z tohoto důvodu přicházíme pro rok 2018 se změnami, které zohlední všechna vylepšení a novinky, které jsme u žaluzií v průběhu let zaváděli. Nový ceník žaluzií vejde v platnost v průběhu 1.Q následujícího roku.

Změny jsme podrobně konzultovali jak interně napříč jednotlivými odděleními a dospěli jsme k závěru, že sortiment žaluzií musíme zjednodušit tak, aby byl pro naše partnery co nejpřehlednější, a aby se v sortimentu bezproblémově orientovali. Zároveň jsme se snažili zohlednit požadavky a doporučení zákazníků ze všech zemí, do kterých žaluzie dodáváme.  Ze sortimentu budou vyřazeny žaluzie Standard, Elegance a Monokomando. Nadále budeme nabízet žaluzie Super, Harmony, MAX 25, Mono SC a všechny IZO žaluzie IDS, IDK a EKO.

Pokud bychom se podívali detailněji na žaluzie, které zůstanou v nabídce, tak Harmony  v sobě spojí výhody žaluzie Harmony a Elegance - technickým provedením bude odpovídat žaluzie Harmony, ale bude nabízena v široké paletě barev, kdy každá barva lamely bude sladěna s barvou nosičů, žebříčků a šňůr. Velmi podobně to bude u žaluzie Mono SC. U žaluzie MAX 25 bude rozšířena nabídka barev nosičů a rozšíří se nabídka PVC komponentů o barvy černou 9005 a tmavě šedou 7011. U IZO žaluzií bude nová barva PVC komponentů tmavě šedá 7011.

Pro novou nabídku budou k dispozici zcela nové konfigurátory na eshopu, které budou mít přednastavený standard s možností volby zákazníkem. Další změnou bude, že všechny typy žaluzií budou mít tabulkové ceníky.

Pro všechny žaluzie bude k dispozici nový vzorník lamel, který bude nově obsahovat 73 barevných provedení. Nový vzorník bude obsahovat 65 barev a druhů lamel ze stávajícího vzorníku, 8 barev bude nových. Součástí nového vzorníku budou i 2 poloperforované lamely, které bude možno použít i pro IZO žaluzie v nedomykatelném provedení.

Jsme přesvědčeni, že tato nová nabídka bude impulsem proto, aby interiérové žaluzie navázaly na svoji tradici a posílily svoji pozici v rámci našeho sortimentu.

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.