CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Nový školní rok klepe na dveře. Jak dětem zpříjemnit návrat do školních lavic?

 

Ať už máme doma miminko, budoucího prvňáčka či středoškoláka, pro všechny děti chceme to nejlepší. Kvalitní stínění dokáže dětský pokoj nejen správně zatemnit, ale umí také rozvíjet jejich představivost. Se stíněním CLIMAX se každý dětský pokoj promění v příjemné a bezpečné útočiště, místo pro hry, studium i odpočinek.

 

TRENDY

Facebook share

 

Nový školní rok klepe na dveře. Jak dětem zpříjemnit návrat do školních lavic?

 
23.08.2021
 

 

Dětský pokoj – místo pro fantazii a kvalitní spánek

Látkové rolety stimulují děti při hraní, rozvíjejí jejich tvořivost a zatemňují místnost i během spánku. Jsou méně náročné na údržbu než klasické záclony a závěsy, snadno zkrotí nebezpečné sluneční paprsky a současně ochrání soukromí před nechtěnými zraky. Nápadité a přitom vkusné motivy navíc dokreslí atmosféru místnosti.

 

Pro starší školáky je ideálním řešením látkové plisé, které se přizpůsobí všem typům oken a dveří, ať už v pravidelném či atypickém tvaru. V dětských pokojících vypadají hezky a svěže a mívají je rády i starší děti. Při výběru pestřejších materiálů je však dobré být opatrnější, aby pokoj ve výsledku nebyl překombinovaný.

 

Velkoformátové okno nebo potřeba předělení místnosti může být řešena japonskou posuvnou stěnou, kterou tvoří panely z nepropustné látky připevněné na pojezdovém profilu. Panely lze stahovat do strany, takže je jimi možné zakrýt celé okno nebo oddělit pracovní a odpočinkový prostor.

 

Ochrana před horkem, světlem, hlukem i zloději

Nejen miminka, ale i starší děti mají vyšší potřebu spánku než dospělí. Důležité je, aby si děti od malička navykly na pravidelný režim. Od narození je proto učíme rozdílu mezi dnem a nocí. Usínat by měly vždy na stejném místě, neměly by být rušeny hlukem, světlem a nežádoucím teplem. Díky tomu, že  venkovní rolety nepropustí žádné sluneční paprsky, mohou si naše ratolesti užít klidný spánek v naprosté tmě a bez většího hluku. Rolety navíc účinně odrážejí horko z venku. Venkovní žaluzie se používají v domech i bytech. Lze s nimi zastavit pronikání slunečních paprsků ještě před okny, fungují tedy zároveň i jako klimatizace. Chrání soukromí a vytváří příjemné prostředí pro život.

 

Padnou každému oknu

Stále více oblíbenější alternativou k venkovním roletám a žaluziím jsou moderní screenové rolety neboli svislé fasádní clony, které dodávají domům a bytům na atraktivitě. Obrovskou výhodou těchto látkových venkovních rolet je jejich variabilita. Vyrábí se z vysoce odolných, stálobarevných a kvalitních látek, které lze sladit s fasádou domu nebo s barvou okenních rámů. Navíc vybírat je možné z látek o různé propustnosti světla. Do místností, kterou je potřeba zcela zatemnit, se hodí tzv. blackoutové látky. Perforované látky zase obsahují malé otvory, které účinně místnost zastíní a dopřejí soukromí, přitom ale nebrání výhledu ven.

 

Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
Japonská posuvná stěna
 

další články

 
Montáž screenových rolet v 10 krocích Svislé fasádní clony – moderní doplněk každého domuPro Climax jsou klíčoví zaměstnanci, říká David ŽabčíkBarvy roku – šedou a žlutou – vám pomůžeme zkombinovatModerní látkové stínění – z čeho lze vybírat?
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT