Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Plisé v koupelně zastíní to potřebné

Facebook share
 

24.04.2019

Aktuality
 

Koupelny jsou prostorem, kde si chceme dopřát naprosté soukromí. Z praktických důvodů v nich ale tam, kde je to možné, máme kvůli větrání okna. Ať už malá nebo velká, stávají se možností, jak nás přes ně mohou sousedé šmírovat. A pozorování se chceme ve většině případů vyhnout. Problém hravě vyřeší elegantní plisé nebo látkové rolety CLIMAX, které zamezí zvědavým pohledům, a navíc zkrotí letní sluneční paprsky.

Pokud řešíte otázku vnitřního zastínění v koupelně, máte stejné možnosti jako kdekoliv jinde v domě. Je ale třeba vyhnout se nekvalitním a nevhodným materiálům, jako např. dřevo a papír, které ve vlhkém prostředí mění tvar.

 

Zastíní a přizpůsobí se každému oknu

Plisé je látková skládaná žaluzie, která je atraktivní díky své tvarové, barevné i látkové variabilitě. Bez problémů se hodí na jakýkoliv atypický tvar okna, se šikminou i obloukem. Jestli máte koupelnu pod střechou, plisé si poradí i se střešními okny.

  Svým širokým výběrem uspokojí plisé i toho nejnáročnějšího zákazníka. Můžete vybírat z nepřeberného množství látek různých dekorů, barev a různých tvarů - pravoúhlý, lichoběžníkový, trojúhelníkový, pětiúhelníkový, nebo dokonce šestiúhelníkový. Látky se vyrábějí s různou propustností světla (transparentní, polotransparentní, zatemňující či zcela zatemňovací). Ovládání u plisé pro půlkruhová okna je řešeno pomocí madla, u ostatních variant můžete volit motorické nebo ruční ovládání s madlem, šňůrou či řetízkem.

V porovnání s klasickou vnitřní žaluzií vyniká plisé i v dalším ohledu. Intenzitu stínění si můžete nastavit současně stažením či vytažením horního nebo dolního profilu, čímž si vytvoříte stínicí pruh libovolné výšky. To oceníte právě v koupelně, kde si plisé v okně naproti sprchovému koutu vytáhnete zdola jen do půlky okna, takže do místnosti stále proniká denní světlo, ale nemusíte se bát o svoje soukromí.

Další výhodou plisé je jeho snadná údržba. Stačí, když ho jednou za čas ponoříte do vodní lázně o teplotě 30 °C s trochou čisticího, neagresivního přípravku. Látku v ní důkladně omyjte, pak stlačte, aby se dostala ven přebytečná voda, a nakonec ve stažené poloze vyvěste, než uschne. Během sušení plisé několikrát stáhněte a vytáhněte, aby se zachovalo tvarování látky," doporučuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX.

 

Zastíní a zútulní domov

Látkové rolety dokážou chladně působící prostředí koupelen zjemnit a zútulnit. Nejsou náročné na údržbu, snadno zkrotí horké sluneční paprsky a současně ochrání soukromí před nechtěnými zraky zvenčí. Ovládají se buď manuálně s řetízkem nebo motoricky pomocí dálkového ovládání. Ani střešní okna pro ně nejsou žádnou překážkou. Látková roleta Fantazie s propracovaným mechanismem zaručuje, že nedojde k vysunutí látky z postranních lišt ani při sklonu okna.

 

 

 

Obdobně jako u plisé můžete vybírat z látek s různou propustností světla, ze širokého spektra vzorů a barev. Od jemných neutrálních barev přes studené až po sytě barevné odstíny, které vaši koupelnu rozehrají barvami. Designovou látkovou roletu Varieta, která zastíní okno až o šířce 285 cm, nabízí CLIMAX spolu s kolekcí 256 látek.

V naší nabídce jsou i speciální textilie s ochrannou úpravou do vlhkého prostředí. Proto se nenechte omezovat ve svých představách o barvě ani druhu stínění," radí Filip Šimara.


 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.