CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

PRO LEPŠÍ ŽIVOT

Nevyrábíme jenom žaluzie, zvyšujeme pohodlí a komfort domovů a domácností. Možná to zní jako klišé, ale náš závazek vůči vám - našim zákazníkům - nás vede k tomu, abychom na naše produkty kladli ty nejvyšší nároky. Odbornost a řemeslná zručnost našich kolegyň a kolegů i partnerských montážních firem, které naše výrobky u zákazníků montují, jsou podpořené letitou tradicí a dávají tak výjimečnost a život našim stínicím systémům. Těší nás, že můžeme být u zrodu a zhmotnění vašich myšlenek. Proto se s vámi snažíme udržovat neustálý kontakt, abychom přesně věděli, jaká jsou vaše přání, požadavky a očekávání.

Nasloucháme vám a jste pro nás motorem, motivací a iniciátory všech nápadů, našimi hlavními partnery. Jsme hrdí na to, že naše výrobky vyvolávají emoce radosti, pohodlí a bezpečí. Jeden vedle druhého tak umí vyprávět svůj příběh, který uslyšíte vždy, když se zadíváte ven na vaši terasu nebo na hrající si děti ve vašem pokoji. To je přesně ten okamžik, kdy si uvědomíte, že jste se rozhodli pro spolehlivý a kvalitní výrobek, který vám přináší radost ze života. Srdcem neděláme pouze svou práci, ale věnujeme ho také druhým. Proč? Protože si nechceme svůj úspěch a prosperitu nechat jen pro sebe. Proto už více než 6 let pomáháme zlepšovat životy i lidem, kteří neměli tolik štěstí jako my. Prostřednictvím charitativního projektu Pomáháme se snažíme pomáhat všem bez rozdílu, protože každý osobní příběh má svou hodnotu, svůj význam a je pro nás obrovskou studnicí inspirace.

 

 

PRO LEPŠÍ ŽIVOT
PRO LEPŠÍ ŽIVOT
PRO LEPŠÍ ŽIVOT
PRO LEPŠÍ ŽIVOT
PRO LEPŠÍ ŽIVOT
PRO LEPŠÍ ŽIVOT
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT