CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Proč si vybrat venkovní a vnitřní stínění Climax?

V současnosti jsme největším výrobcem stínicí techniky, tj. žaluzií, rolet, markýz, pergol, svislých fasádních clon a sítí proti hmyzu, na českém trhu. Pomáhá nám tým více než 500 zaměstnanců, kteří pracují neustále na inovacích a zlepšování našich služeb.

Naším cílem je přinést do každé rodiny možnost dopřát si co největší pohodlí a radost ze stínění vyrobeného na míru. Proto jsme vytvořili široký sortiment výrobků, které vám umožní kontrolovat nejenom sluneční paprsky a denní světlo, ale ochrání také před světelným smogem z ulice, pohledy sousedů, větrem a obtížným hmyzem.

 

Na všechny naše produkty navíc dáváme prodlouženou záruku 4 roky, a na motory dokonce 5 let. 

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT