CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Projekt Pomáháme

Protože si nechceme svůj úspěch a prosperitu nechat jen pro sebe, proto už více než 6 let pomáháme zlepšovat životy i lidem, kteří neměli tolik štěstí jako my. Prostřednictvím vlastního charitativního projektu Pomáháme se snažíme pomáhat všem bez rozdílu, protože každý osobní příběh má svou hodnotu, svůj význam a je pro nás obrovskou studnicí inspirace. Každoročně tak rozdělujeme stovky tisíc korun mezi charitativní a vzdělávací projekty napříč regionem.

Nejbližší finanční podporu z došlých žádostí budeme rozdělovat v průběhu listopadu 2020.

 

 

Vyplnit žádost

 

 

Michaela Krůželová

 

 

Účel daru: Na dioptrické brýle. Paní Michaela má od dětství dětskou mozkovou obrnu a chodí o francouzských holích. Trpí špatným zrakem. Dioptrické brýle paní Michaele pomůžou lépe rozeznávat vzdálené předměty a její oči nebudou tak  zatěžovány.

 

Částka: 5.000,- Kč

 

Markéta Šťastná

 

 

Účel daru: Příspěvek na bydlení. Paní Markéta, která se dostala do tíživé životní situace, využije finanční dar od Climaxu na nový domov.

 

Částka: 40.000,- Kč

 

Alena Nováková

 

 

Účel daru: Na hippoterapii. U dětí s dětskou mozkovou obrnou pomáhá hippoterapie s pohybovým vývojem, ovlivňuje i jejich psychiku dítěte a sociální chování. 

 

Částka: 15.000,- Kč

 

Miroslav Vorek

 

 

Účel daru: Finanční dar od Climaxu je určen na léčebné výlohy spojené se zdravotní péčí pro pana Miroslava, který je po velmi vážné a těžké nemoci.

 

Částka: 50.000,- Kč

 

Denní stacionář Naděje

 

 

Účel daru: Dennímu stacionáři Naděje, který pomáhá lidem s těžkým mentálním a kombinovaným postižením, jsme přispěli na nová okna v terapeutické dílně.

 

Částka: 30.000,- Kč

 

ZŠ Integra

 

 

Účel daru: Na dofinancování mzdy asistenta pedagoga. S podporou asistenta pedagoga je u dětí se zdravotním postižením  daleko větší šance, že zvládnou samotné vzdělávací a školní nároky a jednodušeji se tak začlení do kolektivu mezi své spolužáky.

 

Částka: 50.000,- Kč

 

ZŠ Jasenná

 

 

Účel daru: Finanční dar od Climaxu využije škola na vybudování nové rozběhové dráhy s doskočištěm přímo na zahradě školy. 

 

Částka: 20.000,- Kč

 

Unie Roska

 

 

Účel daru: Finanční dar od Climaxu je určen na rekondiční pobyty pro klienty organizace Unie Roska.

 

Částka: 10.000,- Kč

 

Roman Zámečník

 

 

Účel daru: Pana Romana Zámečníka podporujeme pravidelně. I letos jsme mu přispěli na ošetřovatelskou péči. 

 

Částka: 50.000,- Kč

 

Erika Klučarová

 

Účel daru: Paní Erika bydlela ve výbuchem poškozeném domě v Prešově a přišla tak o střechu nad hlavou. Finanční příspěvek od Climaxu využije na nové bydlení.

 

Částka: 20.800,- Kč


 

Divadelní spolek Lidový dům

 

Účel daru: čtyři látkové roletky V-63 do divadla v hodnotě 45. 242,- Kč

ZŠ, MŠ a Praktická škola Vsetín

 

Účel daru: na bezpečnostní závěsných stimulačních houpaček pro děti ze školy

Částka: 24.000,- Kč

 
Následující
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT