CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Projekt Pomáháme

Protože si nechceme svůj úspěch a prosperitu nechat jen pro sebe, proto už více než 6 let pomáháme zlepšovat životy i lidem, kteří neměli tolik štěstí jako my. Prostřednictvím vlastního charitativního projektu Pomáháme se snažíme pomáhat všem bez rozdílu, protože každý osobní příběh má svou hodnotu, svůj význam a je pro nás obrovskou studnicí inspirace. Každoročně tak rozdělujeme stovky tisíc korun mezi charitativní a vzdělávací projekty napříč regionem.

Nejbližší finanční podporu z došlých žádostí budeme rozdělovat v únoru 2021.

 

 

Vyplnit žádost

 

 

Michaela Krůželová

 

Částka: 5.000,- Kč

Účel daru: Na dioptrické brýle. Paní Michaela má od dětství dětskou mozkovou obrnu a chodí o francouzských holích. Trpí špatným zrakem. Dioptrické brýle paní Michaele pomůžou lépe rozeznávat vzdálené předměty a její oči nebudou tak  zatěžovány.

 

 

Markéta Šťastná

 

Částka: 40.000,- Kč

Účel daru: Příspěvek na bydlení. Paní Markéta, která se dostala do tíživé životní situace, využije finanční dar od Climaxu na nový domov.

Alena Nováková

 

Částka: 15.000,- Kč

Účel daru: Na hippoterapii. U dětí s dětskou mozkovou obrnou pomáhá hippoterapie s pohybovým vývojem, ovlivňuje i jejich psychiku dítěte a sociální chování. 

Miroslav Vorek

 

Částka: 50.000,- Kč

Účel daru: Finanční dar od Climaxu je určen na léčebné výlohy spojené se zdravotní péčí pro pana Miroslava, který je po velmi vážné a těžké nemoci.

 

Denní stacionář Naděje

 

Částka: 30.000,- Kč

Účel daru: Dennímu stacionáři Naděje, který pomáhá lidem s těžkým mentálním a kombinovaným postižením, jsme přispěli na nová okna v terapeutické dílně.

ZŠ Integra

 

Částka: 50.000,- Kč

Účel daru: Na dofinancování mzdy asistenta pedagoga. S podporou asistenta pedagoga je u dětí se zdravotním postižením  daleko větší šance, že zvládnou samotné vzdělávací a školní nároky a jednodušeji se tak začlení do kolektivu mezi své spolužáky.

ZŠ Jasenná

 

Částka: 20.000,- Kč

Účel daru: Finanční dar od Climaxu využije škola na vybudování nové rozběhové dráhy s doskočištěm přímo na zahradě školy. 

Unie Roska

 

Částka: 10.000,- Kč

Účel daru: Finanční dar od Climaxu je určen na rekondiční pobyty pro klienty organizace Unie Roska.

 

Roman Zámečník

 

Částka: 50.000,- Kč

Účel daru: Pana Romana Zámečníka podporujeme pravidelně. I letos jsme mu přispěli na ošetřovatelskou péči. 

 

Erika Klučarová

 

Částka: 20.800,- Kč

Účel daru: Paní Erika bydlela ve výbuchem poškozeném domě v Prešově a přišla tak o střechu nad hlavou. Finanční příspěvek od Climaxu využije na nové bydlení.


 

Divadelní spolek Lidový dům

 

Účel daru: čtyři látkové roletky V-63 do divadla v hodnotě 45. 242,- Kč

ZŠ, MŠ a Praktická škola Vsetín

 

Částka: 24.000,- Kč

Účel daru: na bezpečnostní závěsných stimulačních houpaček pro děti ze školy

 
Následující
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT