CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA

Kvalitou našich výrobků jsme si naprosto jisti, a proto na všechny výrobky poskytujeme prodlouženou záruku. Před uvedením do prodeje prochází každý náš výrobek důkladným testováním, abychom si osobně ověřili, co vyvíjíme a co naše výrobky opravdu dokážou. Výrobky testujeme na životnost i na odolnost proti větru až do maximálního opotřebení. Naše testy jsou nekompromisní a přináší ten nejlepší možný výsledek: špičkový sortiment a záruku až 4 roky.

Velkou pozornost věnujeme výběru našich dodavatelů. Komponenty na naše produkty nakupujeme pouze od ověřených evropských dodavatelů, kteří mají na trhu se stínicí technikou zvučné jméno a jsou spolehlivými partnery. Chceme, aby lidem naše výrobky bezchybně sloužily a měli z nich dobrý pocit. Jako jedni z mála výrobců nabízíme kompletní sortiment stínicích systémů, což nás i odlišuje od konkurence. V nabídce máme desítky různých typů venkovního a vnitřního stínění od žaluzií, rolet, markýz, pergol, fasádních clon až po sítě proti hmyzu. Dokážeme zastínit každé atypické okno nebo i zimní zahradu. Jako jediní ve střední Evropě máme v nabídce také celokovovou luxusní venkovní žaluzii Protal.

 

 

PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
PRVOTŘÍDNÍ KVALITA
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT