CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

S trendy látkovým stíněním od Climaxu oživíte každý domov

Moderní látkové rolety jsou už dnes nezanedbatelnou součástí našich interiérů. Nejenže je zkrášlí, ale také vás skvěle ochrání před slunečními paprsky a pohledy zvenčí. Navíc jsou nenáročné na údržbu. K jejich čištění vám totiž postačí vlhký hadřík a vysavač. Rolety jsou skvělým doplňkem v domácnostech, pracovnách i kancelářích. V nové kolekci látkového stínění od největšího českého výrobce stínění Climax najdete pestrou nabídku barev, provedení a druhů látek: od klasických, technických a dekorativních až po zcela zatemňující. Vybírat můžete až z 298 typů textilií, které jsou vhodné jak pro látkové rolety, tak i japonské posuvné stěny.

 

 

Snadná proměna bez nákladné rekonstrukce

 

Pořízením nového stínění rozzáříte a zmodernizujete interiér, a navíc zkrotíte sluneční paprsky, které přicházejí do místností zvenku. Látkové rolety nebo japonské posuvné stěny jsou ideálním doplňkem k venkovnímu stínění, ale i svěží alternativou ke klasickým vnitřním žaluziím.

 


Kombinace barev pro každý interiér

 


  U většiny domácností převažují v interiéru na zdech, nábytku i doplňcích bílé, černé a šedé odstíny. Proto se nemusíte bát při výběru stínění kombinovat barvy a vzory. Jestli jste zastáncem neutrálních a přírodních barev, najdete je také v širokém zastoupení. Přírodní barvy dodají interiéru jemnější ráz a zútulní jej.

 

 

Pro ložnice stínění den a noc nebo blackout

 

Do ložnic jsou nejideálnější zatemňující, tzv. blackoutové látky. Jsou to látky se speciální vrstvou, která nepropustí sluneční paprsky během dne, a tím zabrání prostupu tepla do pokoje a zároveň vám zajistí naprosté soukromí. V nové kolekci látek Climax najdete 62 blackoutových látek.

 

Pro dekoraci ložnic se také skvěle hodí roleta v provedení den a noc, která v sobě kromě zajímavého dekorativního efektu ukrývá hned dvě funkce zároveň. Celé její kouzlo spočívá v tom, že látka je dvojitá a střídají se na ní plné pruhy s průsvitnými. Když si pohrajete s jejich kombinací, získáte buď úplné zatemnění, nebo jen zastínění: pokud se plné a průsvitné pruhy střídají, světlo částečně proniká do interiéru. Pokud plné pruhy na přední i zadní látce na sebe navazují, docílíte úplného zatemnění, kdy dovnitř nepronikne ani paprsek, natož zvědavé pohledy sousedů. Kolekce „UNI & ZEBRA" nabízí 77 jednobarevných látek a 41 pruhovaných látek typu Zebra.

 

Pro klidnější a delší spánek jsou vhodné rolety v modré barvě. Barva nebe a vody totiž dokonale uklidňuje, snižuje tep a zlepšuje spánek. Podle výzkumu Centra spánku v Edinburghu se lidé v modrých ložnicích budí šťastnější a odpočinutější.

 

 

Obývací pokoj pro celou rodinu


Obývací pokoje jsou místem, kde se schází celá rodina, kde se odpočívá nebo kde trávíme čas s našimi přáteli. Je to místo, které na nás musí působit především útulně a příjemně. Právě proto jsou v obývacím pokoji stále více oblíbené neutrální tlumené barvy, jako například krémová, šedá, hnědá, nebo bílá. Efektním stíněním pro každý obývací pokoj se stane látková roleta s pruhovanou látkou Zebra.

 


 

 

 

Kuchyně plná barev  Červená a oranžová jsou barvami kuchyní. Obě tyto dost výrazné barvy ovlivňují chuť k jídlu. Mají stimulační účinky a podporují procesy v těle, včetně trávení. Není dobré to s nimi ale přehánět. Na velkých oknech a v pestrých odstínech by mohly působit až agresivně. Do kuchyní je vhodná také žlutá barva, která místnost rozjasní. Naopak pozor na zelenou barvu, které se raději vyhněte. V kolekci „DESIGN" je v nabídce 85 moderních vzorovaných látek, se kterými můžete originálně oživit a dekorovat nejenom kuchyně.

 

 

V koupelně v naprostém soukromí


Pro koupelny jsou ideální materiály, které jsou odolné proti vlhkosti, a látky zatemňující. Můžete zde použít látky poloprůhledné, protože poskytují jak soukromí, tak i světlo. Zároveň tak zabráníte zvědavým pohledům sousedů. Pro koupelny jsou vhodné jak látky typu Screen a Soltis, tak i látky z kolekce UNI.

 


 

 

 

Kanceláře snů


Poloprůhledné rolety jsou ideální i pro kancelářská okna. Snižují tok světla, tlumí sluneční paprsky a teplotu v místnosti během dne. Barvu stínění doporučujeme sladit s firemní barvou, čímž uděláte dobrý dojem na každého příchozího.

 

Japonské posuvné stěny v bílé barvě, kterými bez stavebních úprav předělíte prostory, můžete využít ve zdravotnictví nebo v kadeřnických salónech, kde evokují pořádek a čistotu. Naopak červená barva je barvou energie a je vhodná pro restaurace a obchody s potravinami. Zdůrazníte s nimi dynamičnost a energičnost. Pokud chcete v lidech vyvolat jistotu, vsaďte na odstíny hnědé.

 

 


 

 

Proč použít látkové stínění?


 

Výběr textilií v nové kolekci lákového stínění je široký a uspokojí i vaše nejnáročnější požadavky. Při správném výběru k sobě budou látky krásně ladit a vzájemně se doplňovat se zbytkem interiéru. Nová kolekce v sobě snoubí funkčnost, jednoduchost a je zkrátka trendy. S látkovým stíněním od Climaxu oživíte nejen každý interiér, ale vykouzlíte si ještě útulnější domovy.

 


 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT