CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Sítě proti hmyzu ‑ dotěrný hmyz už nemá šanci

Teplé dny přímo lákají otevřít v bytě či domě dokořán všechna okna, případně i balkonové dveře. To ale může skýtat jednu malou nepříjemnost - dovnitř vám nalétá spousta otravných much, komárů a jiných nevítaných hostů z hmyzí říše. Řešení je chválabohu jednoduché. Nejefektivnější a zároveň ekologickou ochranou před obtížným hmyzem jsou sítě proti hmyzu. Mají vysoce praktickou a užitnou funkci ochrany před hmyzem, a zároveň mohou být i vhodným estetickým doplňkem oken a dveří.

 

Rám sítí proti hmyzu bývá obvykle vyroben z hliníkového profilu chráněného vypalovacím lakem. Často je na výběr z 3 různých barevných variant rámu - bílá, hnědá a imitace dřeva. Samotná síťka je vyrobena ze sklolaminátového vlákna chráněného vrstvou plastu. To jí zaručuje vysokou tepelnou a antikorozní odolnost. Je většinou dodávána v šedé barvě, což znamená, že je prakticky neviditelná. Na výběr jsou sítě pevné, dveřní, okenní, posuvné, rolovací či luxusní sítě plisé.

 

Sítě proti hmyzu značky Climax se dají vyrobit pro všechny typy oken, tedy i pro střešní okna či různá atypicky tvarovaná okna. Společnost Climax se snaží stále více zdokonalovat své síťové systémy tak, aby zajistily svému majiteli vysokou užitnou hodnotu i jednoduchost manipulace. A co se týče údržby těchto sítí, věřte, že je naprosto nenáročná. Za prvé není potřeba sítě z oken či dveří na zimu odstraňovat - nemusíte mít strach, že by mohly popraskat či se zkroutit. Za druhé, pro čistění samotné síťoviny použijte jednou za čas vysavač a rám sítě stačí čas od času otřít vlhkým hadrem.

 

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

Projekt EU   Projekt EU

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  m.hruzova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT