Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Stavební novinky letošního roku

Facebook share
 

21.09.2018

Aktuality
 

Od září 2017 do května 2018 probíhala výstavba nové třípodlažní haly, která navazuje na halu 3 s označením 3B.

 

 

Ve 2. patře jsme mezi novou a starou halou probourali původní obvodovou stěnu a tím jsme docílili jednoho velkého výrobního prostoru. Díky této nové stavbě jsme zvětšili výrobní a skladovací plochu o takřka 8,5 tisíce

Investice do haly 3B činila téměř 90 mil. Kč.
Propojení staré a nové haly    

 

 

Tato hala o rozměrech 70 x 40 metrů je provedená jako železobetonový skelet s průmyslovými leštěnými podlahami. Založení objektu bylo na pilotech vrtaných do hloubky až 12 metrů. Stavba je opláštěná PUR panely v barvách, které korespondují se dvěma nově zrekonstruovanými objekty, halou 80 a halou 113. 


Hala 3B
   

 

Hala 113 s novou fasádou

 

Součástí stavby byla i rekonstrukce šaten, sociálního zázemí a nové jídelny. V nové hale 3B nechybí ani sedmimetrový výtah s nosností 3,2 tuny, který bude zajišťovat transport materiálu a hotových výrobků mezi jednotlivými patry. Součástí vybavení stavby je i moderní vzduchotechnika a LED osvětlení.

V 1. patře najde svůj prostor sklad markýz a výroba fasádních clon. Ve druhém patře je již přestěhována část výroby venkovních žaluzií, konkrétně všechny válcovací linky včetně skladu svitků. Do 3. patra se v těchto dnech stěhuje výroba vnitřního látkového stínění z haly 113 a následovat bude stěhování výroby vertikálních žaluzií z haly 80. Přestěhováním těchto výrob se tak uvolní další výrobní prostory ve stávajících halách.

 

 

Při dokončení výstavby haly 3 jsme také zároveň zkolaudovali nové parkoviště před touto halou. Tímto jsme výrazně rozšířili kapacitu parkovacích míst pro vozidla našich zaměstnanců z původních 20 na 42.


Parkoviště před halou 3    

 

I když jsme toho v letošním roce stihli dokončit hodně, nejsme ještě se vším hotovi. Aktuálně probíhají přípravné projekční práce na vestavbě u haly 3, která bude na stávající budovu napojena směrem k hlavní příjezdové cestě. Vestavba se s halou 3 částečně propojí v úrovni výroby venkovních žaluzií, čímž vznikne dalších 1000 metrů čtverečních prostoru. Rozšíří se tak expedice a část výroby venkovních žaluzií. Hotový projekt plánujeme mít do konce letošního roku, abychom pak samotnou stavbu mohli zrealizovat v průběhu příštího roku.

 

Vizualizace vestavby u haly 3

 

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Nová venkovní žaluzie T-80

07.03.2017

Po důkladném vývoji a testování uvádíme na trh novou venkovní lamelu

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | Certifikáty

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.