Spolupráce s CLIMAXem začala před 16 lety, kdy jsem se poprvé setkal s Mirkem Jakubcem, abychom řešili zlepšení ve firmě. Mimochodem, tento proces probíhá neustále," upřesňuje Martin Staněk. Jako trenér prodejních seminářů a konzultant má rád, když se lidé naučí nějaký princip, který následně použijí a jejich obchodní jednání jsou díky tomu efektivnější a oni sami posouvají své prodejní a obchodní dovednosti na vyšší úroveň. „Ještě raději mám, když některé principy použijí i v rodině. Všichni prodáváme, ať už je to služba, výrobek nebo uklizený pokoj, a zvládáme námitky. Nepřeválcovaný zákazník, který má dobrý pocit z uzavřeného obchodu; nepřeválcovaná manželka, manžel, dítě a dobrý pocit na obou stranách je také důvod, který mě naplňuje," dodává Martin.


A co Martinovi spolupráce s CLIMAXEM přinesla? „Mně osobně ujištění v tom, že poctivost, inteligence a pracovitost se může v dnešním tvrdém světě prosadit. CLIMAX je pro mě synonymum inteligence, dobré komunikace, tvořivosti a poctivosti. I když je nyní CLIMAX modernější než dříve, základy zůstávají stejné," říká.


Jeho životní motto je: „Čemu dáváš pozornost, to roste, a tak věnuj pozornost tomu dobrému v životě."


„Obdivuji odvahu, kdy člověk v pravém čase řekne ano nebo ne a snažím se o to, abych se choval tak, abych nemusel nic tajit, jak doma, tak v práci. To je pro mě svoboda," uzavírá Martin Staněk.