Cesta Tomáše Jurečky začala ve firmě před 30 lety, kdy se ještě jako dva cizí lidé, potkali s Miroslavem Jakubcem (většinovým majitelem společnosti) při výběrovém řízení na montéry těsnění do oken. Společně tak přes zimu montovali lidem těsnění do oken a v létě pak žaluzie. Nejdříve je objednávali u výrobce, ale po roce začali s vlastní výrobou v pronajatých prostorách římskokatolické fary v Pržně u Vsetína.


V těch devadesátých letech jsme byli s Mirkem ideální podnikatelský tým. Já jsem měl auto a Mirek telefon," vzpomíná na úplné začátky firmy bývalý společník Tomáš Jurečka. Výrobní prostory tehdy nebyly velké. Mnoho komponentů měli majitelé i doma. „Vzpomínám si, že když jsem nesl dceru z ložnice, tak jsem musel překračovat hromadu nosičů," říká. Tomáš Jurečka byl zodpovědný a staral se o vývoj, výrobu a plánování.


Jeho rukama tak prošly první výrobky firmy - první vnitřní žaluzie, první síť proti hmyzu, první roleta, první venkovní žaluzie či první markýza. „Byla to velká radost, když jsme zavedli nový výrobek. Lidé byli spokojení, když se něco podařilo. Každého zaměstnance jsem znal jménem a téměř s každým si tykal. Byla to správná doba. Vzpomínám si, že když jsme měli kancelář ještě ve městě v prostorách nad restaurací Pančava, tak jsem musel často pracovat z chodby. V kanceláři pro mě totiž nebylo místo. Naše administrativní kancelář byla tak malá, že se do ní vešly pouze 3 židle a my jsme byli čtyři.  Kolegyně Iva Paroušková a Petra Karlíková, které řešily administrativu a já s Mirkem. S Mirkem jsme se tak na té jedné židli střídali, " doplňuje s úsměvem. Podle Tomáše Jurečky nastal zásadní rozvoj CLIMAXu příchodem současného ředitele Davida Žabčíka: „David poslal firmu dramatickým způsobem do Evropy a do světa. Rozpálil to tady. S jeho příchodem přišla do firmy naprosto jiná energie," dodává.


Po 14 letech fungování ve firmě se Tomáš Jurečka rozhodl pro změnu. Potřeboval zvolnit, oddechnout si a věnovat se novým věcem. Změnil povolání a pustil se do hotelnictví. Hotel Magistr v centru Vsetína, který poskytoval skvělou gastronomii a ubytování v regionu, vedl 10 let. V roce 2007 profesi hotelnictví opustil a založil si vlastní společnost na výrobu vnitřního interiérové stínění, jak říká produktů, které se rolují a plisují. Sídlo jeho firmy JACK WEST s.r.o. o výrobní ploše 5 000 m² se nachází v Kelči.  Zaměstnává v ní 40 zaměstnanců.


Podle Tomáše Jurečky není důležité, jaké má člověk dovednosti, protože ty se naučí, ale to, jaký je. „Všichni lidé, kteří jsou ve firmě zaměstnaní, jsou úžasní. Dohromady spolu skvěle fungují. Jsou týmoví hráči. V práci je důležité, aby kolegové na sebe byli příjemní, protože s kolegy z práce jste více než s vlastní rodinou.," doplňuje. Tomáš Jurečka je životní optimista. Je člověk, který pořád přemýšlí a neustále v hlavě sjednocuje své myšlenky. „I když neumím odpočívat, životní optimismus se mi vyplácí. Dívám se stále dopředu a nešťastné souhry a náhody mě příliš nerozhází," uzavírá.