Baumann Hüppe je jednou z našich dceřiných společností. Firma vznikla v roce 2005 a od jejího začátku ji řídil Jacques Ehret, později i s dalšími členy rodiny. CLIMAX zákazníkem se stala v roce 2012, kdy začala nakupovat pouze venkovní žaluzie C-80, protože Z-90 Noval nakupovala dlouhodobě ve Švýcarsku. Protože byla oboustranně velká spokojenost se spoluprací, tak partnerství se každým rokem prohlubovalo, až se v roce 2017 stala dceřinou společností.


Baumann Hüppe je zavedenou značkou na francouzském trhu a u venkovních žaluzií patří k největším hráčům na trhu. Tamní zákazníci oceňují především jejich technickou zdatnost, podporu a celkově prozákaznický orientovaný přístup, který poskytují. Sídlo společnosti se nachází na francouzské Riviéře ve městě Villeneuve-Loubet.


Jacques Ehret je jednatelem a manažerem společnosti a je zodpovědný za celkový chod společnosti. Vede provozní, finanční a zákaznické vztahy. Od začátku letošního roku ale řízení firmy postupně předává synovi Stéphanovi, protože se chystá k odchodu do důchodu. „V letošním roce i my slavíme důležitý milník v historii Baumann Hüppe. Je to totiž přesně 10 let, co naše spolupráce začala. Upřímně jsem za ni velmi rád. Stále cítím silný respekt a úctu k lidem v CLIMAXu," dodává Jacques Ehret. Firma vloni dosáhla obratu více než 5 mil. eur, v současné době zaměstnává 14 zaměstnanců a plán obratu na rok letošní výrazně převyšuje 6 mil. eur.


Podle Jacquese Ehreta měli na CLIMAX obrovské štěstí. „Díky CLIMAXu jsme mohli v roce 2014 zachovat prodej produktů dříve vyráběných ve Švýcarsku, protože CLIMAX koupil válcovací trať na výrobu venkovní žaluzie Z-90 Noval a Protal, upřesňuje Jacques Ehret, který v sobě snoubí šarm a charisma typického Francouze. Na jednání je vždy perfektně připravený, je racionální a uznává vždy logické argumenty. Zkrátka, jen tak ho „neukecáte". Díky dlouholetému přátelství jsou obě firmy nyní trvalými a stálými partnery.