Evelyn Waltner je jednatelkou firmy Reitermayer - našeho největšího prodejce stínění CLIMAX na rakouském trhu. Společně s manželem Elmarem vedou tento rodinný podnik už 10 let a zaměstnávají 28 zaměstnanců. Evelyn má ve firmě na starosti personální oblast, dodavatele, ale také řízení vozového parku.


Spolupráce s CLIMAXem začala v roce 2006 a podle Evelyn se za tu dobu podařilo vybudovat velmi dobré partnerské vztahy. „Je důležité spolupracovat se silným a kvalitním partnerem. Díky tomu pak máte při plánování jistotu a vzhledem k objemu nákupu, i lepší ceny. Napomáhá tomu i výborná spolupráce v oblasti marketingu. CLIMAX je pro nás hodnotným partnerem. Když vztahy fungují i po té lidské stránce, pak je spolupráce úspěšná," doplňuje.


Na začátky spolupráce Evelyn velmi ráda vzpomíná a říká, že dodnes některé věci stále používá: „Například šablony k objednávkám v e-shopu, které mi před lety připravila Zuzana Divínová, která v CLIMAXu pracuje na přijmu zakázek, používám dodnes," říká s úsměvem.


Evelyn je matkou dvou úžasných dětí (16 a 15 let) a žije v krásném domě ve Weinviertelu. Ráda sportuje a miluje zábavu. Se se svým manželem se kromě vedení firmy aktivně podílí i na fungování fotbalového klubu SV Sierndorf.


Je cílevědomá, čestná a přímá. Mezi její nejdůležitější životní hodnoty patří pořádek, disciplína, tolerance, spolehlivost, pokrok a harmonie. Proto ji nejvíce dokáže rozzlobit, když je někdo nespolehlivý, nepoctivý a lajdák. Možná i díky tomu je jejím životní motto: „Zaměřte se na řešení, ne na problém."