Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Dokonalá žaluzie pro vaši bezpečnost

Facebook share
 

25.06.2019

Trendy
 

Toužíte po špičkových žaluziích? Přesně pro vás je tu prémiová venkovní žaluzie PROTAL. Celokovové provedení, zesílené lamely, minimalistický vzhled bez nadbytečných provázků a vysoká odolnost i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Venkovní žaluzie jsou díky svému všestrannému využití nejpoužívanějším způsobem moderního a efektivního stínění. Výrazně snižují energetickou náročnost budov a zastiňují i náklady na klimatizaci. V interiéru sníží teplotu až o 10 °C, ochrání před světelným smogem z ulice a ty nejlepší z nich i před zloději.

 

Zastíní a nepustí zloděje

Taková je samonosná žaluzie PROTAL, vyrobena z osvědčených komponentů švýcarské kvality. Její celokovová bytelná konstrukce, lamely ve tvaru U a tloušťka 0,6 mm zaručují úplné zastínění a extrémní odolnost proti větru o rychlosti až 88 km/h (nejvyšší třída 6). Gumové těsnění na lamelách navíc přispívá k jejich tichému dovírání.  

Venkovní žaluzie PROTAL je vybavena dvěma podpůrnými bezpečnostními prvky. „První pojistka znemožňuje, aby pancíř vytáhla cizí osoba, čímž se zvyšuje zabezpečení domácnosti. Druhá při automatickém stahování rozpozná jakoukoli pevnou překážku a brání tak před vznikem škod a úrazů," informuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX. 
 

CLIMAX tip: Stavíte nový dům nebo rekonstruujete? Využijte dotaci na venkovní žaluzie, rolety nebo svislé fasádní clony díky programu Nová zelená úsporám.

 

Zastíní a neruší výhled

 

Celistvý a minimalistický design žaluzie neruší žádné pásky ani lanka. Ovládací mechanismus je skrytý v hliníkových vodicích lištách, které ho chrání před vlivy počasí i mechanickým poškozením. Žaluzie PROTAL nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Ovládací řetěz má železné jádro a chromniklovou úpravu zaručující dlouhodobou životnost i ve velmi náročných klimatických podmínkách.

 

Žaluzie se dodává výhradně s motorickým ovládáním. Barvu lamel a vodicí lišty je možné vybírat z 23 odstínů. „Na rozdíl od jiných typů žaluzií se samotné lamely instalují až po namontování a odzkoušení funkčnosti celé žaluzie. V případě potřeby tedy lze lamely snadno vyměnit," doplňuje Filip Šimara.

Více informací a inspirace najdete na www.climax.cz.

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.