CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

Dokonalá žaluzie pro vaši bezpečnost

Toužíte po špičkových žaluziích? Přesně pro vás je tu prémiová venkovní žaluzie PROTAL.

TRENDY

Facebook share

 

Dokonalá žaluzie pro vaši bezpečnost

 
25.06.2019
 

Toužíte po špičkových žaluziích? Přesně pro vás je tu prémiová venkovní žaluzie PROTAL. Celokovové provedení, zesílené lamely, minimalistický vzhled bez nadbytečných provázků a vysoká odolnost i v těch nejnáročnějších klimatických podmínkách.

Venkovní žaluzie jsou díky svému všestrannému využití nejpoužívanějším způsobem moderního a efektivního stínění. Výrazně snižují energetickou náročnost budov a zastiňují i náklady na klimatizaci. V interiéru sníží teplotu až o 10 °C, ochrání před světelným smogem z ulice a ty nejlepší z nich i před zloději.

 

Zastíní a nepustí zloděje

Taková je samonosná žaluzie PROTAL, vyrobena z osvědčených komponentů švýcarské kvality. Její celokovová bytelná konstrukce, lamely ve tvaru U a tloušťka 0,6 mm zaručují úplné zastínění a extrémní odolnost proti větru o rychlosti až 88 km/h (nejvyšší třída 6). Gumové těsnění na lamelách navíc přispívá k jejich tichému dovírání.  

Venkovní žaluzie PROTAL je vybavena dvěma podpůrnými bezpečnostními prvky. „První pojistka znemožňuje, aby pancíř vytáhla cizí osoba, čímž se zvyšuje zabezpečení domácnosti. Druhá při automatickém stahování rozpozná jakoukoli pevnou překážku a brání tak před vznikem škod a úrazů," informuje Filip Šimara, obchodní ředitel největšího českého výrobce stínění CLIMAX. 
 

CLIMAX tip: Stavíte nový dům nebo rekonstruujete? Využijte dotaci na venkovní žaluzie, rolety nebo svislé fasádní clony díky programu Nová zelená úsporám.

 

Zastíní a neruší výhled

 

Celistvý a minimalistický design žaluzie neruší žádné pásky ani lanka. Ovládací mechanismus je skrytý v hliníkových vodicích lištách, které ho chrání před vlivy počasí i mechanickým poškozením. Žaluzie PROTAL nevyžaduje téměř žádnou údržbu. Ovládací řetěz má železné jádro a chromniklovou úpravu zaručující dlouhodobou životnost i ve velmi náročných klimatických podmínkách.

 

Žaluzie se dodává výhradně s motorickým ovládáním. Barvu lamel a vodicí lišty je možné vybírat z 23 odstínů. „Na rozdíl od jiných typů žaluzií se samotné lamely instalují až po namontování a odzkoušení funkčnosti celé žaluzie. V případě potřeby tedy lze lamely snadno vyměnit," doplňuje Filip Šimara.

Více informací a inspirace najdete na www.climax.cz.

produkty v tomto článku

 

Venkovní žaluzie

 
 

další články

 
Nevyhazujte peníze oknem. Pořiďte si venkovní roletyChytré žaluzie pro pohodlnější životDovolená na teraseStínění pro panelové a rezidenční domyV létě s pergolou o místnost navíc
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Pro média | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Jejich používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.  

 

Rozumím

 

 

Více informací

 

 

Rozumím   Více informací

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  800 100 967
     
  l.palatova@climax.cz

POPTÁVKA
& KONTAKT