Nezávazná poptávka

FACEBOOK

CZ

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 
Profi zóna

Magazín

Nové produkty, technologie nebo tipy, jak volit a pečovat o stínicí techniku.
Čtěte novinky od CLIMAXU.

 

Francouzská dceřiná společnost se rozrůstá

Facebook share
 

10.02.2020

Aktuality
 

Naše francouzská dceřiná společnost Baumann Hüppe z Villeneuve Loubet poblíž středomořského Nice plánuje letošní rok výraznou reorganizaci, díky které chce dosáhnout dalšího rozvoje svých obchodních aktivit. Ty budou zaměřeny především na získání velkých projektových zakázek.

Společnost chce posílit svou pozici na trhu díky důrazu na ještě kvalitnější zákaznický servis, přičemž se už dnes řadí mezi přední firmy v oboru stínicí techniky na francouzském trhu.

Začátkem roku posílí obchodní tým francouzské pobočky tři noví kolegové, kteří budou zodpovědni za zákazníky v jižní Francii (v oblasti mezi městy Nice a Perpignan), regionu Nové Akvitánie (mezi městy Bordeaux a Rennes) a také v samotné Paříži a okolí. Všichni noví kolegové působili v oblasti stínicí techniky v konkurenčních společnostech již řadu let, takže jejich bohaté zkušenosti budou pro francouzskou společnost určitě výrazným přínosem.

Tuto trojici nových kolegů pak v průběhu roku doplní ještě další obchodní zástupce pro východní část země, kterého nyní společnost hledá ve spolupráci s renomovanou personální agenturou. Celkově se tak počet obchodníků rozroste na šest lidí, aby naplnili plánovaný obrat v roce 2020, tedy 6,5 milionu eur, což bude v porovnání s rokem předchozím znamenat 30% nárůst.

Souběžně s rozšiřováním obchodního týmu plánuje vedení firmy v roce 2020 otevřít ve vinařském regionu Bourgogne zákaznické centrum « Baumann Connect ». Bude se jednat o nový koncept showroomu, který kromě nadstandardní prezentace výrobků bude umožňovat i školení a setkávání odborné věřejnosti především z řad architektů a velkých stavebních firem.

 

Jacques Ehret
Ředitel Baumann Hüppe

 

 
 
 

Štítky

DesignBydleníRozhovoryVšechny zprávy

Může Vás zajímat

 
Bioklimatická pergola

24.03.2017

Bioklimatické pergoly jsou nejmodernějším typem zastřešení terasy. V současné době patří ke špičce na trhu.

Barevné trendy ve stínění 2017

02.02.2017

Stejně jako se každým rokem obměňují módní trendy v našich šatnících, své trendy má i venkovní a vnitřní stínění.

Podpora architektů z celého světa

01.02.2017

Stali jsme se jedním z hlavních partnerů celosvětové soutěže architektů INSPIRELI Awards, která podporuje mladé talenty v oblasti architektury napříč celým světem, od Afriky až po Aljašku. Do letošního druhého ročníku se zapojila více než tísícovka nadějných architektů a designerů z 99 zemí světa.

 
 
 
 

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu

  SERVIS CLIMAX a.s., Jasenice 1253, 755 01 Vsetín
800 100 967, sekretariat@climax.cz
 

Facebook  Youtube  LinkedIn

 

Obchodní podmínky | Reklamační řád | Povinně zveřejňované informace | Tiskové zprávy | CertifikátyZásady zpracování osobních údajů

 

© Copyright 2017 SERVIS CLIMAX, a.s.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez písemného souhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázáno.